Pēc 12.Saeimas vēlēšanām sarunas ar iespējamiem partneriem organizēs Nils Ušakovs, aģentūrai BNS sacīja partijas pārstāvis 11.Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs.

«Visa veida sarunas ar eventuāliem partneriem par sadarbošanos 12.Saeimā koordinē un vada Nils [Ušakovs], piepalīdzot man,» sacīja Urbanovičs. Uzrunātas tikšot visas partijas, kas būs «gatavas runāt ar mums».

Pēc partijas pārstāvja Valērija Agešina teiktā, «mēs neplānojam mest plinti krūmos nemetīs».

«Mēs noteikti sarunu procesā piedalīsimies. Mēs esam vēlēšanu uzvarētāji. Tas nozīmē, ka mums jāiekļaujas valsts pārvaldes sistēmā un valdībā. Acīmredzot, esam nonākuši pie varavīksnes valdības nepieciešamības,» teica partijas pārstāvis.

Jau ziņots, ka 12.Saeimā iekļuvušas sešas partijas. Vēlēšanās par «Saskaņu» nobalsoja 23,26%, par «Vienotību» - 21,62%, par Zaļo un zemnieku savienību - 19,74%. Nacionālā apvienība ieguvusi 16,5%, «No sirds Latvijai» - 6,91%, Latvijas Reģionu apvienība - 6,47% vēlētāju balsu.

«Saskaņa» 12.Saeimā ieguvusi 24 deputātu vietas, «Vienotība» - 23, Zaļo un zemnieku savienība - 21, Nacionālā apvienība - 17, Latvijas Reģionu apvienība - 8, bet «No sirds Latvijai» - 7.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO