«Tūlīt pēc apstiprināšanas – uz Maskavu!» - tā piektdien vēstīja LTV «Panorāma», kuras filmēšanas grupa šorīt agri no rīta ceļā uz kaimiņvalsts galvaspilsētu sastapa nule «Latvijas dzelzceļa» (LDz) valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināto Edvīnu Bērziņu.

Bērziņš atzina, ka vizīte ir svarīga, jo, lai gan uzņēmums ir stabils un uz attīstību vērsts, tomēr ir ļoti daudz darāmā.

«Pašreizējā brīdī nav uzņēmumam labākie laiki, jo ir kravu kritumi, un pirmais darbs ir došanās uz Maskavu runāt par kravām, par situāciju, kā izskatās, kāda būs iespēja šo kravu plūsmu uzlabot vismaz iepriekšējā līmenī,» raidījumam klāstīja Bērziņš.

Tā kā Bērziņam biļete jau bija nopirkta, žurnālisti interesējās, kā viņš zinājis, ka kļūs par uzņēmuma vadītāju un varēs doties ceļā, uz ko Bērziņš paskaidroja: «Tas absolūti nav saistīts. Tas bija paredzēts jau nedēļu iepriekš, jo uzņēmums darbojas visu laiku un valde kopumā mēs darbojamies visu laiku.»

Pērn novembrī raidījums «De facto» vēstīja, ka tieši Ventspils mērs Aivars Lembergs «Latvijas dzelzceļa» šefa krēslā labprāt redzētu līdzšinējo valdes locekli Edvīnu Bērziņu. Bērziņš šādu aizbildnību noraida.

«Nominācijas komisijā, cik man zināms, vismaz es neredzēju Lemberga kungu. Tirgus dalībnieki ir ļoti dažādi - ne tikai Ventspils, ir Rīga, ir Liepāja, - šis te tirgus ir ļoti liels un, cik es varu saprast no akcionāra, tad tas atbalsts bija vienbalsīgs no tirgus dalībniekiem. Es tik tiešām dzelzceļu redzu kā to, kas strādā tautsaimniecības interesēs, nevis konkrētu partiju un cilvēku interesēs,» klāstīja jaunais LDz vadītājs.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis sacīja, ka Bērziņa iecelšana amatā ir atbilstoša izvēle un tas ir novērtējums par ilggadēju darbu uzņēmumā un nozarē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO