LNT šova "Dziedošās ģimenes" pirmajā pusfinālā, kurā piedalījās 10 ģimenes, pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma turpina piedalīties sešas: Uškānu, Brūveru, Graumaņu, Ņikonovu, Martinsonu un Dimantu ģimene.

Kā iepriekš tika ziņots, no pirmā pusfināla sacensību Lielajos Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos turpinās Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes, māsas Drozdovičas no Rīgas, Lāču ģimene no Limbažiem, Krūmiņu ģimene no Alūksnes, Dūdumu ģimene no Mārupes un Bicānu dzimta no Latgales. Šo svētdien uz skatuves redzējām un iepazinām vēl 10 stipras un dziedošas ģimenes.

No katra pusfināla, pēc skatītāju un žūrijas vērtējuma, tālāk tika izvirzītas sešas  skanīgākās ģimenes, kopā 12, kuras sāks dalību Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 5. septembrī.

Otrajā šova pusfinālā ģimenes vērtēja aktrise Katrīne Pasternaka, vokālās grupas „Cosmos” dalībnieks un Spīķeru koncertzāles vadītājs Andris Sējāns un Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers. Atšķirībā no iepriekšējā gada žūrijas pārstāvji šoreiz par priekšnesumu varēja piešķirt arī 11 punktus.

Žūrijas komentāri un vērtējumi

Uškānu ģimene no Daugavpils

Žūrijas vērtējums: 30 punkti

K.P.: "Latgale vienmēr šajā šovā ienes ko īpašu! Mūsu Bregoviči – temperaments ir un izpildījums ir precīzs. Kostīmi ir ļoti skaisti!" (10)

A.S.: "Pārliecinoši. Esat ilgi saspēlējušies un sadziedājušies mūziķi. Izcili!" (10)

A.P.: "Ļoti patika izpildījums. Esmu priecīgs, ka ir novads ar liriskām un dvēseliskām dziesmām." (10)

Manguļu ģimene no Ogres

Žūrijas vērtējums: 29 punkti

K.P.: "Laima, saki, vai tu nākamreiz ļausi arī citiem izvēlēties dziesmu? Jums ir ideālais variants – muzikālā režija un horeogrāfija." (9)

A.S.: "Bija, bija daudzbalsība. Te ir darīšana ar profesionāļiem. Bija atraktīvs un priecīgs priekšnesums. Man patika!" (10)

A.P.: "Patika priekšnesums. Tās ir laimīgas ģimenes, kuru vecāki un bērni ir muzikāli skoloti. Lai dzīvo vecāki, kuriem ir tik jauki bērni!" (10)

Stauņu ģimene no Jelgavas

Žūrijas vērtējums: 28 punkti

K.P.: "Daudz pārdomātu sīkumiņu. Aktieriskais veikums bija ļoti labs. Nav viegli bez vārdiem spēlēt teātri. Jauniešiem vēlu uzmanīties un neaizrauties ar teātra spēlēšanu." (9)

A.S.: "Brīnišķīgi. Man šķita, ka vieglāk būtu bijis puisim, ja vokāls būtu tonīti augstāks. Meitenei skaista balss. Enerģija bija paņemoša!" (9)

A.P.: "Patika. Vislielākā prasme ir pareizi izturēta pauze – no vecāku puses bija fenomenāla, jūs netraucējāt bērniem dziedāt. Teatrāls un pārdomāts priekšnesums ar emocionālo lādiņu." (10)

Martinsonu ģimene no Limbažiem

Žūrijas vērtējums: 27 punkti

K.P.:”Atzinība aktieriskajām dotībām. Sadalāt savas darbības, lai ir skaidras pārejas!”(9)

A.S.: “Jautri! Sākumā šķita haotiski, bet beigās palika ļoti draiski – jautrs numurs, kas liek smaidīt!”(9)

A.P.: “Lirisko daļu vajadzēja pusčukstus izdziedāt. Jūs labi izmantojāt savu vidi!” (9)

Brūveru ģimene no Mārupes

Žūrijas vērtējums: 27 punkti

K.P.: “Vienmēr ir patīkami just, ka cilvēki nebaidās. Mēs to nejutām. Jūs sadziedājāties dažādās balsīs. Labs sākums. Pozitīvi!" (9)

A.S.: "Kā pirmā dziesma šovā – brīnišķīga dziesma! Spēks bija liels. Es nebūtu izvēlējies tik ilgi pavadīt laiku pie statīviem, jo tā nebija lēna dziesma!" (8)

A.P.: "Labi parādījāt sevi. Pirmie kucēni ir slīcināmi, nākamās reizes būs daudz labākas! Izrunājiet skaidrāk dziesmas vārdus!" (10)

Graumaņu ģimene no Druvienas

Žūrijas vērtējums: 27 punkti

K.P.: "Uzmanieties ar balss spiedienu, lai kvalitāte būtu! Turieties, māsas!" (9)

A.S.: "Vokāli intonatīvās problēmas noskatieties atkārtojumā, bet jūs bijāt kopīga ģimene!" (9)

A.P.: "Varēja just dziesmas izvēles autoru. Bija burvīgi, apsveicu! Jūs varat gāzt kalnus, ja rūpīgi pastrādājat!" (9)

Dimantu ģimene no Baldones

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Dimantu ģimene no Baldones

Žūrijas vērtējums: 27 punkti

K.P.: "Tētim ir jābūt aktīvākam, bet, ja šī ir pirmā reize, tad ir piedodams! Patika, ka galvenā loma bija atstāta balsīm!" (9)

A.S.: "Noskaņa, ko radījāt, mani ļoti uzrunāja! Man gan likās, ka te nevajadzēja likt klāt ritmu un bungas. Bet sirsnīgi!" (8)

A.P.: "Vislielākā meistarība ir dziesmas izvēle, jums tas ir izdevies. Jums ir dziļa dvēsele, kura atklājās jūsu dziedājumā! Gaidām jūs visus septiņus uz skatuves." (10)

Ņikonovu ģimene no Talsu novada Laucienes

Žūrijas vērtējums: 27 punkti

K.P.: "Prieks, ka tētis pats spēlēja solo ar ģitāru. Klausieties vairāk viens otrā. Kur nāca spiediens un jauda, tur vairs nebija tīri..." (9)

A.S.: "Patīk kolorīts, ko jūs ienesat šajā šovā. Ceru, ka tiksiet tālāk. Meitenēm ir liels potenciāls nodziedāt krievu tautas dziesmas!" (9)

A.P.: "Šī dziesma ir zināma visiem... laba atraisītība. Uzsvars bija šoreiz uz dziesmu, dziesmas vārdiem. Vajadzētu vēl vairāk noturēt intonāciju, tad būs labi!" (9)

Bokalderu ģimene no Rīgas

Žūrijas vērtējums: 25 punkti

K.P.: "Labi, ka esat kopā! Jāuzmanās no vienas lietas - jūs par maz klausāties viens otrā..." (8)

A.S.: "Es gribēju vairāk dzirdēt meitenes. Sākums spilgts, bet pēcāk palika garlaicīgi... Gribēju dabiskuma vairāk!" (8)

A.P.: "Dziesma bija izvērsta. Vajadzēja plašāku horeogrāfiju. Mazliet bija vienveidība..." (9)

Čamaņu ģimene no Lielvārdes

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Čamaņu ģimene no Lielvārdes

Žūrijas vērtējums: 25 punkti

K.P.: "Ir jāuzmanās, kad uz skatuves notiek daudzas sīkas darbošanās. Jūs paši sevi apzogat – mēs nezinām, uz ko skatīties, kas ir svarīgi... Par atmosfēru paldies!" (8)

A.S.: "Balagāniņš mazliet bija gan vokāli, gan jūsu uzstāšanās manierē." (8)

A.P.: "Jācenšas veidot kontrastu priekšnesumā, tas dod pozitīvu rezultātu. Sākums bija kolosāls, pēc tam palika vienveidīgi. Bet pieeja bija radoša – tas ir jūsu variants!" (9)

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO