Visas vasaras garumā telekompānija LNT aicināja pieteikties talantīgos bērnus un jauniešus konkursam „Latvijas izcilnieki”, kurā tika meklēti Latvijas lielākie talanti zinātnes, mūzikas, sporta un sabiedrisko aktivitāšu un radošajā jomā.

Jau rīt, Zinību dienā 1. septembrī, plkst. 21:05 LNT kanāla tiešraidē notiks projekta svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tiks sumināti un apbalvoti 45 talantīgākie skolēni, kā arī paziņoti pieci nākamā mācību gada stipendiju ieguvēji.

Projekta noslēguma ceremonijā ikvienu skatītāju gaida tikšanās ar apbrīnojamiem un talantīgiem jauniešiem no visas Latvijas – sitamo instrumentu pavēlnieku, topošo dizaineru, jauno radio ētera cilvēku, šķēpmetēju, topošo zinātnieku, matemātiķi, kurš galvā spēj operēt ar astoņciparu skaitļiem, un daudzus citus izcilniekus mūzikā, sportā, zinātnē, radošajā, kultūras, mākslas jomā un sabiedriskajās aktivitātēs.

Apbalvošanas ceremonijā ikvienu priecēs arī Latvijā iemīļoti mūziķi - grupa „PER”, LNT šova „O!Kartes Akadēmija” uzvarētāja Samanta Tīna, Lauris Reiniks ar šīs vasaras lielāko hitu „Es skrienu”, kas arī Igaunijā iekļuvis radio topa virsotnē ar dziesmas igauņu versiju „Ma Jooksen”.

Konkursam „Latvijas izcilnieki” atsaucība bija milzīga - kopā tika iesniegti 1008 skolēnu pieteikumi no 408 Latvijas mācību iestādēm.

Konkursa žūrija, izvērtējot visus saņemtos skolēnu pieteikumus, izvirzīja 45 konkursa pusfinālistus. Lai noteiktu piecus projekta finālistus, notika balsojums projekta mājas lapā www.latvijasizcilnieki.lv un „Maxima” veikalos – kopā par izcilniekiem tika atdotas 141 753 balsis.

Pretendenti „Latvijas izcilnieku” titulam tika izraudzīti par sasniegumiem piecās dažādās kategorijās – zinātnē, mūzikā, sportā, sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mākslas, kultūras un radošajā jomā. No visiem pieteikumiem pieci labākie saņems 100 Ls „Maxima” stipendiju ik mēnesi visa nākamā mācību gada garumā, bet 45 pusfinālisti - vienreizēju naudas balvu 100 latu vērtībā.

Kurš kļūs par „Latvijas izcilnieku” un saņems stipendiju sava talanta attīstīšanai? Skaties īpašo apbalvošanas ceremoniju jau rītvakar LNT tiešraidē pulksten 21:05!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams