7. septembris bija noteikts kā diena, kad Bentley parādīs Continental GT, un tā arī ir noticis - dienas gaismu ieraudzījusi pirmā mūsdienu sportiskā Bentley jaunā versija.

Modernizētā automobiļa ārējais dizains būtiski nav mainījies, taču uzreiz var pamanīt, ka tas ir nostrādātāks, pabeigtāks, īsāk sakot - dizaineri šķiet veco Continental GT pārzīmējuši par jaunu un pievienojuši šādus tādus akcentus, kas kupeju padara acij tīkamāku. Tā, piemēram, Continental GT priekšējos lukturos var sazīmēt līdzības ar markas jauno flagmani Mulsanne, aizmugurējie lukturi ir manāmi lielāki, bet tajos aizvien ir šauri ovālas formas spīdekļi.

Ja veco un jauno Continental GT noliktu blakus, varētu pamanīt arī, ka ir jauns radiatora režģis, bampers un gaisa ieplūdes atveres, asākas sānu līnijas un arī bagāžnieka vāka mala. Viss kopā Bentley kupeju padara mazliet kantaināku un, tīri subjektīvi vērtējot, - glītāku.

FOTO: Bentley

Izmaiņas notikušas arī interjerā, kur starp funkcionālajiem uzlabojumiem figurē arī dažādas izvirtības, piemēram, koka apdarei pieskaņots, viduskonsolē iebūvēts, taču vajadzības gadījumā līdzi paņemams koka futrālis, drošības jostu padevēji priekšējiem sēdekļiem un izbīdāma, izgaismota niša atslēgu un citu sīkumu glabāšanai aiz ātrumpārslēga sviras. Starp praktiskajiem uzlabojumiem var minēt priekšējo sēdekļu aizmugurējā paneļa dizainu, kas atbrīvo vairāk vietas aizmugurējo pasažieru kājām.

Tehniskā ziņā progress arī ir jūtams. Bentley Continental GT aizvien tiks apgādāts ar 6 litru W12 turbodzinēju, taču līdzšinējo 560 ZS un 650 Nm vietā tas attīsta jau 575 ZS un 700 Nm, ir mazliet ekonomiskāks -  apvienojumā ar zemāku svaru Continental GT pilsētā vidēji patērē 25,4 litrus, bet kombinētā ciklā - 16,5 litrus benzīna. Skaitļi it kā nav mazi, taču auto arī daudz dod pretī - 2,5 tonnas smagais un 4,8 metrus garais Bentley spēj 100 km/h sasniegt 4,6 sekundēs un attīsta 318 km/h maksimālo ātrumu.

Vēl viens jaunums modernizētā Continental GT sakarā ir papildinājums motoru paletē, proti, 2011. gada nogalē bez sešlitrīgā dzinēja varēs izvēlēties arī augstas veiktspējas 4 litru V8 motoru. Ar šādu dzinēju aprīkotas kupejas tehniskie rādītāji vēl nav zināmi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO