Pēc izskanējušās informācijas par apšaubāmā „mini salona” darbību Ekonomikas ministrijas telpās tajā pirmdien esot pārtraukta skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšana, tā noskaidrojušas LNT ziņas.

Ekonomikas ministrs Artis Kampars pirmdien uzdevis ministrijas valsts sekretāram Jurim Pūcem izmeklēt un atrisināt situāciju ar šo skaistumkopšanas kabinetu. Būtībā tas nozīmē, ka Valsts sekretāram tagad jāpārbauda pašam sevi, jo tieši viņš ir atbildīgs par to, kas notiek ministrijas telpās, norāda LNT ziņas.

Pašlaik pakalpojumi Ekonomikas ministrijas skaistumkopšanas salonā vairs netiekot sniegti, tā pirmdien informēja ministra padomnieks Sandris Sabajevs. Tomēr LNT ziņām neizdevās noskaidrot, kāpēc apturēta „mini salona” darbība, ja reiz valsts sekretārs Juris Pūce iepriekš TOP10 apgalvoja, ka viss esot likumīgi. Pūcem pirmdien nebija laika atbildēt uz šo jautājumu, pie tam neesot arī skaidrs, kad varētu būt gaidāmi pārbaudes rezultāti.

TVNET svētdien jau ziņoja, ka LNT raidījums TOP10 publiskoja ziņas par Ekonomikas ministrijas 602.kabinetā strādājošo skaistumsalonu, kurā vairākus gadus ministrijas darbiniekiem un viņu paziņu lokam sniegti friziera, pedikīra un manikīra pakalpojumi, par kuriem vairāki salona klienti TOP10 apliecinājuši, ka neesot saņēmuši kases čeku. Kabinets bijis iecienīts un ticis aktīvi izmantots arī darba laikā, lai "uzfrišinātos".

Tā kā Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce iepriekš TOP10 norādīja, ka līgums par nomu esot noslēgts šā gada jūnijā, tad noprotams, ka visu šo skaistumkopšanas darbības laiku iepriekšējos gados skaistumsalona uzņēmējdarbība notikusi nelegāli. Ka salona pakalpojumi sniegti jau agrāk, TOP10 atzinusi tur strādājošā friziere.

Ekonomikas ministrs Artis Kampars TOP10 apgalvoja, ka par šo skaistumsalonu neko neesot zinājis. Savukārt Valsts kontroliere Inguna Sudraba bija izbrīnīta par šādu „mini salonu” un solīja tur veikt pārbaudi.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams