Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) ir radušās aizdomas, ka dati par deputātu kandidātu saņemtajiem „plusiņiem” un „mīnusiņiem” esot kļūdaini, turklāt kļūdas pamanītas teju vai visos vēlēšanu apgabalos, pirmdien vēsta LNT ziņas.

Kļūdas datu ievadīšanā 41 vēlēšanu iecirknī

CVK datorspeciālistiem esot aizdomas par kļūdām datu ievadīšanā 41 vēlēšanu iecirknī, tomēr komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars apgalvojis, ka šīs kļūdas datu ievadīšanā nekādā gadījumā neietekmēšot vēlēšanu rezultātus, proti, mandātu sadalījumu starp partijām.

Cimdars intervijā LNT ziņām uzsvēra: „Vietu sadalījumu tas nemaina, tas maina tikai partijas kandidātu iekšējo reitingu sarakstā. Tas ir ļoti svarīgi. Tas attiecas uz personālijām, tādēļ nevajadzētu pieļaut ,kļūdas, kuras nevar novērst.”

CVK interneta mājas lapā esot ievietoti tikai provizoriskie vēlēšanu dati, piebildis Cimdars. Ievēlēto 10.Saeimas deputātu vārdi tiks oficiāli paziņoti tikai pēc tam, kad CVK būs saņēmusi un pārbaudījusi balsošanas protokolu oriģinālus no visiem Latvijas un ārvalstu vēlēšanu iecirkņiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO