Naktī no sestdienas uz svētdienu noticis viens no pēdējā laika neģēlīgākajiem noziegumiem Liepājā. 10 puiši ballītes laikā izvaroja divas meitenes, viena izrādījās nepilngadīga, ziņo laikraksts "Kurzemes Vārds".

Sestdienas vakarā sākās un līdz četriem naktī ilga speciāls Valsts un Pašvaldības policijas organizēts reids sabiedriskās kārtības uzraudzīšanai gan pilsētā, gan apkārtnes novados. Reida sākumā nevienam pat prātā neienāca, ka naktī notiks tik neģēlīgs noziegums.

Ņirgāšanos par meitenēm izdevies pārtraukt un jaunos noziedzniekus aizturēt tādēļ, ka kaimiņi nebija vienaldzīgi pret meiteņu izmisīgajiem kliedzieniem un piezvanīja policijai.

Reida laikā ap pusdiviem naktī pa rāciju patrulējošajiem policistiem tika paziņots, ka jāpārbauda Lāčplēša ielas 35. nams, kas atrodas iekšpagalmā. Pie mājas kārtības sargi sastapuši trīs puišus, kuriem pavēlēja palikt uz vietas. Ēkas otrajā stāvā, atraujot vaļā vienas istabas durvis, policisti ieraudzījuši nepārprotamu ainu – gultā gulējusi un kliegusi kaila meitene, kuru viens puisis turējis, otrs skatījies, bet trešais, kurš atradies virsū meitenei, ieraugot policistu, kā sadzelts pielēcis kājās ar nolaistām biksēm. Vēlāk cietusī šoka stāvoklī atzinusi, ka visi trīs varmākas esot paguvuši šādi papriecāties.

Kad trijotne savaņģota, policisti sapratuši, ka šī meitene nav vienīgā, jo no blakus istabas aizvien vēl bija dzirdami kliedzieni. Tur kāds apreibis jauneklis no pārsteiguma paguvis tikai acis nobolīt, kad policists viņu burtiski aiz apkakles norāvis no upura – 16 gadu vecas meitenes.

Uz vietas "Kurzemes Vārdam" izdevās noskaidrot, ka nepilngadīgā meitene nevienu no puišiem iepriekš nav pazinusi, tie bijuši zināmi viņas 18 gadu vecajai draudzenei, kura jaunāko paņēmusi līdzi uz puišu rīkoto tusiņu.

Policija uz vietas aizturēja sešus puišus, visi viņi ir pilngadīgi – vecumā no 19 līdz 23 gadiem. Sāktā kriminālprocesa laikā vēl tiks noskaidrota katra jaunieša vainas pakāpe.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO