Izskatīšanai Ģenerālprokuratūrā ir nodota kādas Jūrmalas iedzīvotājas lieta, kurai pie dzīvojamās mājas kāpņu telpas uz galvas uzgāzies smags lauznis. Tobrīd "Jūrmalas namsaimnieka" darbinieki laboja jumta notekcaurules, taču remontdarbu vietā nebija izvietotas nekādas brīdinājuma zīmes, pirmdien vēstīja LNT raidījums "Tautas balss".

Nokrīt bezsamaņā

Liktenīgajā dienā jūrmalniece Regīna bija devusies uz veikalu, taču, izejot no mājas Jomas ielā, sapratusi, ka gaidāms lietus, un steigusies atpakaļ uz dzīvokli pēc lietussarga. Tieši tad pie ieejas savas mājas kāpņu telpā viņai uz galvas esot uzkritis smags metāla priekšmets.

"Es saļimu šeit - uz restēm [pie durvīm], jo man trāpīja lauznis," pastāstīja Regīna. Cietusī nokritusi pie ēkas durvīm un uz brīdi zaudējusi samaņu. Kad atvērusi acis, apkārt viņai bija sastājušies kaimiņi. Viens sācis pārsiet Regīnas galvu ar marli. Notikušais fiksēts fotogrāfijās - gan guļoša cietusī pie durvīm, gan lauznis.

Regīna atceras: "No galvas nāca asinis, tā bija sasista." Sievieti ar pārsistu galvu nogādāja slimnīcā, kur viņai konstatēja arī lauztas ribas. Pēc ārstēšanās slimnīcā Regīna bija lūgusi "Jūrmalas namsaimniekam", kura darbiniekus viņa vaino negadījumā, apmaksāt ārstēšanās izdevumus.

Neatzīst vainu

Tomēr "Jūrmalas namsaimnieks" uz vēstulēm vienā laidā atbildējis, ka nevarot Regīnai samaksāt. Pēdējā vēstulē uzņēmums esot uzrakstījis, ka sievietei trāpījis nevis lauznis, bet gan "lauznītis". Turklāt, viņuprāt, attiecīgais nelaimes gadījums noticis pašas cietušās neuzmanības dēļ.

Turpretim Regīna ir pārliecināta, ka vaina jāuzņemas tieši "Jūrmalas namsaimniekam". "Tas bija metāla stienis ar uzlocītu galu. Nebija priekšā [kāpņu telpai] saites, nekur nebija rakstīts, ka šodien uzmanieties, remontēs," uzsvēra Regīna.

Vainīgos noteiks tiesā

Gan "Jūrmalas namsaimnieks", gan Jūrmalas pilsētas dome atteikusies "Tautas balsij" komentēt šo negadījumu. Savukārt Jūrmalas policija Regīnas lietu izskatījusi un nodevusi lietas materiālus tālāk Ģenerālprokuratūrai.

Kā "Tautas balss" uzzināja Ģenerālprokuratūrā, tā šo Regīnas lietu esot saņēmusi pagājušajā nedēļā. "Desmit dienu laikā tiks uzrādītas apsūdzības. Un prokuratūra pēc iespējas īsākā termiņā nodos šo lietu tiesā," atzina Ģenerālprokuratūras sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Šēnberga.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO