Aizpildot brīvo nišu, kas radusies pēc apdrošināšanas sabiedrības RSK likvidācijas, If Apdrošināšana ieviesusi privātpersonu veselības apdrošināšanu. Apdrošināšanas polisi varēs iegādāties ikviens cilvēks, kuram to nenodrošina darba devējs, kurš ir pašnodarbinātais vai arī nav nodarbināts, Financenet uzzināja kompānijā.

Veselības apdrošināšanas polise privātpersonām nodrošinās  medicīnas maksas pakalpojumu apmaksu. Lai saņemtu  valsts apmaksātus pakalpojumus, nebūs jāgaida rindās. Norēķinoties medicīnas līgumiestādēs ar If e-veselības karti, varēs saņemt 50% līdz 100% atlaidi medicīnas pakalpojumiem. Atlīdzības varēs ērti pieteikt internetā If portālā. Turklāt čeki tiks apmaksāti divu darba dienu laikā. Savukārt no apdrošināšanas prēmijas summas var saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus, apdrošinātājs skaidro jaunās polises priekšrocības.

„Mūsu izpratnē veselīgi domājošs cilvēks ir cilvēks, kurš domā ilgtermiņā un izprot veselības apdrošināšanas lomu, radot drošības sajūtu, ka polise  nepieciešamības gadījumā segs ārstniecības un profilakses izdevumus. Apdrošināšana ir risku izvērtēšanas bizness un līdzīgi kā KASKO polises cenu nosaka auto vērtība arī veselības apdrošināšanas polises prēmija ir atkarīga no cilvēka veselības stāvokļa. Tāpēc pirms polises iegūšanas cilvēkiem būs jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā esam lūguši informēt par savu veselības stāvokli,” norāda If P&C Insurance valdes locekle Dace Ivaska.

Kopš 2008.gada, kad, mainoties nosacījumiem veselības aprūpes sistēmā, veidojās situācija, kad cilvēku maksātspēja mazinājās, savukārt ārstniecības iestāžu ieinteresētība apdrošināto pacietu ārstēšanā pieauga, arvien ierastāka kļūst veselības apdrošināšana ar daļēju klienta līdzfinansējumu jeb tā sauktās pašriska programmas.

„2008.gadā If Apdrošināšanas portfelī visas veselības apdrošināšanas polises bija ar 100% finansējumu, turpretī 2009.gadā jau aptuveni 10% polišu bija tādas, kurās bija iekļauts klienta līdzmaksājums. Šogad If Apdrošināšana veselības apdrošināšanas portfelī  jau vairāk nekā 40% polišu ir ar iekļautu klienta līdzmaksājumu. Tādējādi uzskatām, ka cilvēki ir morāli gatavi uztvert privātās veselības apdrošināšanas ideju un līdzmaksājumu par veselības apdrošināšanas pakalpojumiem,” norāda Ivaska.

If ir vadošā riska apdrošināšanas kompānija Baltijā ar vairāk nekā 322 000 klientu. If Baltijā darbojas ar vienu zīmolu, piedāvājot daudzveidīgus apdrošināšanas risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem. Uzņēmums pieder lielākajai nedzīvības apdrošināšanas kompānijai Ziemeļeiropā - skandināvu nedzīvības apdrošināšanas grupai If P&C Insurance Holding Ltd, kuras īpašnieks ir Sampo Plc.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams