Valsts prezidenta Andra Bērziņa un citu amatpersonu dalība ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa izraisīja plašu rīdzinieku un pilsētas viesu interesei.

Apmeklē dažāda gadagājuma cilvēki

Ziedus pie Brīvības pieminekļa nolika Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), Ministru prezidents Valdis Domobrovskis (V), Ministru kabineta locekļi, eksprezidents un tagad Saeimas deputāts Valdis Zatlers (ZRP) un bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe Freiberga ar kungu Imantu Freibergu, Saeimas deputāti, Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs, Rīgas domes pārstāvji un daudzi citi.

Ziedu nolikšanas ceremoniju pie Brīvības pieminekļa apmeklēja dažāda gadagājuma un tautību cilvēki.

Kāda krievu valodā runājoša kundze pirms ziedu nolikšanas vēlējās izspraukties cauri pūlim, lai redzētu prezidentu. Tāpat pirmajās rindās vēlējās nokļūt bērni, kuri gribēja redzēt valsts augstākās amatpersonas noliekam ziedus Brīvības pieminekļa pakājē.

Pasākumu vēro arī ārvalstu viesi

Pasākumu bija ieradušies vērot arī vairāki ārvalstu viesi, kas fotokamerās un mobilajos telefonos iemūžināja šo valsts proklamēšanas gadskārtai nozīmīgo tradīciju.

Cilvēki noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa

Pēc tam, kad valsts amatpersonas bija nolikušas ziedus, šo procesu veica arī sanākušie tautas pārstāvji, Brīvības pieminekļa pakāji noklājot pilnu ar ziediem.

Jau ziņots, ka šodien par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienai Rīgā notiek dažādi svētku pasākumi.

Priekšpusdienā tūkstošiem lielu un mazu skatītāju pulcēja militārā parāde 11.novembra krastmalā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO