Šovakar sešas ģimenes spēkojās skanīgumā, dziedot Latvijas novadu skaistākās dziesmas. Skatītāju un žūrijas kopvērtējumā šoreiz vismazāko punktu skaitu ieguva un šovu “Dziedošās ģimenes” pameta Dūdumu ģimene.

Šonedēļ, īpašajā Patriotu nedēļas koncertā dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar diviem skaņdarbiem – skaistāko sava novada dziesmu un dziesmu no jau esošā repertuāra.

Arī šonedēļ žūrijā - LNT labestības projektu „Labestības diena” un „Eņģeļi pār Latviju” vadītāja un veidotāja aktrise Katrīne Pasternaka, Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers un komponists Mārtiņš Brauns.

Žūrijas vērtējums un komentāri par ģimeņu pirmoreiz dziedātajām dziesmām

Uškāni no Daugavpils dziedāja „Rūžeņu”

Vērtējums: 31 punkts

K.P.: “Ir lietas, ar kurām cilvēks piedzimst, – viena no tām ir mīlestība pret savu zemi. Jūs dziedājāt visi kā viena balss! Labs unisons.” (11 punkti)
A.P.: “Interesanta harmonija dziesmai. Patika kontrastējošās starpspēles.” (10 punkti)

M.B.: “Paši jūs tiekat ar saviem spēkiem galā, tā ka varējāt arī dziedāt savā sastāvā! Kopumā izpildījums lielisks!” (10 punkti)

Dūdumu ģimene no Mārupes dziedāja „Ļauj sirdij klusi saprast”

Vērtējums: 29 punkti

K.P.: “Jaudīgs priekšnesums visos virzienos!” (10 punkti)
A.P.: “Interesanta melodija un izpildījums – no tautasdziesmām līdz pat estrādei. Laba horeogrāfija un tīrs dziedājums!” (10 punkti)

M.B.: “Jūs mani vairs nepārsteigsiet, tāpēc 11 vairs nelikšu! Šoreiz gribējās tīrāku dziedājumu.” (9 punkti)

Ņikonovi no Talsu novada Laucienes uzstājās ar dziesmu savai pilsētai „Talsiem”

Vērtējums: 28 punkti

K.P.: “Mēs katrs nākam no kādas sev mīļas vietas... Klausoties jūsu dziesmu, varēja just to, cik svarīga jums ir šī pilsēta! Jūs mani emocionāli ļoti aizkustinājāt...” (10 punkti)
A.P.: “Prasījās kontrastējoša vidusdaļa, jo daudz atkārtojās piedziedājumu. Jums vajadzētu piedomāt pie vokāliem locījumiem.” (9 punkti)

M.B.: “Jūsu ģimene ir mīļa un kulturāla. Dziesma nebija sarežģīta, un tā arī vajadzēja! Patika, ka netika spēlēts teātris. Sirsnība palika priekšplānā!” (9 punkti)

Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes izpildīja „Nejautā vējam”

Vērtējums: 27 punkti

K.P.: “Garšīgi bija atcerēties savu bērnību!” (10 punkti)
A.P.: “Ļoti emocionāla dziesma satura un laba izpildījuma ziņā. Jūsu progress ir liels, bet var piestrādāt vēl. Mākslā griestus sasniegt jau nemaz nav tik viegli. Dikcija jums ir strauji uzlabojusies!” (9 punkti)

M.B.: “Bija pilnīga retro sajūta. Taču krāsaini un interesanti, paldies!” (8 punkti)

Krūmiņi no Alūksnes bija izvēlējušies dziesmu „Vecās pils torņi”

Vērtējums: 26 punkti

K.P.: “Īsti neizpratu dziesmas konceptu... Muzikāli bija tīri, bet es nesajutu emocijas...” (9 punkti)

A.P.: “Neveidojāt ekspresiju, visu izpildījāt filozofiskā noskaņā. Īsti diemžēl neizpratu sižetu uz skatuves...” (9 punkti)

M.B.: “Bija saviesīgi kā svētku koncertā!” (8 punkti)

Žūrijas kopvērtējums par abām uzstāšanās reizēm

Dūdumu ģimene 29+31=60 punktu

Uškānu ģimene 31+29=60 punktu

Zaļkalniņu ģimene 31+27=58 punkti

Krūmiņu ģimene 26+29=55 punkti

Ņikonovu ģimene 28+27=55 punkti

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Lai gan Dūdumu ģimene pēc žūrijas vērtējuma ierindojās pirmajā vietā, skatītāju balsojums bija lēmis, ka tieši Dūdumām ir jāpamet šovs.

"Esam laimīgas, ka tikām tik tālu! Paldies visiem atbalstītājiem un līdzjutējiem! Uškāniem uzvaru!" aizejot no šova, novēl Dūdumu ģimene.
10

"Tikai pateicoties šim šovam, mēs esam sasniegušas tik daudz! Arī jaunu saskaņu ģimenē! Paldies, paldies, paldies par visu!"

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO