Televīzija «STV Pirmā!» piedāvā savām skatītājām sekot īpašai rubrikai «Latvijas iedvesmojošākās sievietes», kuras ietvaros tiek atklāti unikāli dažādu sieviešu dzīves stāsti, neticama pieredze un iedvesmojoši pārdzīvojumi un uzvaras. Šajā reizē pie skatītājām un arī TVnet lasītājām nonāk sāpīgi emocionāls stāsts par jaunu sievieti, kura gada laikā apglabājusi divus savus bērniņus.

Annija Oueijan, biedrības «Alisbetas sirds» dibinātāja un vadītāja, atklāti, aizkustinoši un neko neslēpjot stāsta par abām zaudētajām meitiņām, kuras diemžēl piedzima ar smagu slimību. Tā kā šis laiks viņas un laulības dzīvē bija ļoti smags, viņa meklēja palīdzību, bet viss allaž atdūries pret nepieciešamajiem papildu finanšu līdzekļiem, kuru grūtajā brīdī ne viņai, ne viņas nu jau bijušajam vīram nebija. Savas personīgās traģēdijas un pārdzīvojumu dēļ viņā radās vēlme palīdzēt citiem, kas saskaras ar līdzīgām sāpēm un zaudējumiem. Annija izveidoja organizāciju, kas palīdz ikvienam, kurš arī saskāries ar šo traģēdiju – bērna zaudēšanu. Pašlaik Annija ir otro reizi precējusies ar libānieti un dzīvo Libānā.

Šis stāsts ir sāpīgi atklāts un aizkustinošs – kā cilvēks, pārdzīvojis milzu sāpes un zaudējumus, spēj turpināt dzīvi, atkal smaidīt un pat rod spēku un enerģiju, lai palīdzētu citiem. Ja arī jūs zināt kādu sievieti, kuras dzīves stāsts un pieredze spēj iedvesmot, aicinām padalīties ar šo stāstu. Jo iespējams, ka tieši šāda pieredze palīdzēs kādai grūtā dzīves mirklī atgūt ticību un spēkus.

Iesūti savu vai savas paziņas, draudzenes, kaimiņienes stāstu: www.stvpirma.lv.

Sarunu šovs «Starp mums runājot» un tā īpašā rubrika «Latvijas iedvesmojošākās sievietes» ik otrdienu plkst. 21.00 televīzijā «STV Pirmā!»

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO