Šo svētdien, 21. novembrī, kanālā LNT plkst. 20:15 Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos valdīs satraukums un prieks, jo četras stiprākās un skanīgākās ģimenes sacentīsies par iekļūšanu FINĀLĀ!

Šai svētdienai katra ģimene izvēlējusies divus skaņdarbus - vienu sev mīļu jaunu dziesmu, bet otru - kādu no iepriekš dziedātajām.

Dziesmotā sacensība tuvojas kulminācijai! Saliedētā Ņikonovu ģimene no Talsiem, skanīgā Uškānu ģimene no Daugavpils, sirsnīgā Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes un sparīgā Krūmiņu ģimene no Alūksnes ir gatavas savam lielajam uznācienam pusfinālā! Gandrīz katram Latvijas iedzīvotājam ir kļuvušas mīļas pusfinālā iekļuvušās ģimenes, kuras jau vairāku mēnešu garumā ir priecējušas simtiem tūkstošus skatītāju. Katra no pusfinālā iekļuvušajām ģimenēm ir ar kaut ko īpaša –

  ar sirsnību un mīlestību pret apkārtējiem, ar patiesām emocijām un ar aizrautīgiem priekšnesumiem!
1

Šo svētdien Ņikonovi dziedās dziesmu „Vītoliņi”, Uškāni - „Don’t worry be happy”, Zaļkalniņu ģimene atgādinās „Tur aiz mākoņiem ir saule” un Krūmiņi priecēs skatītājus ar dziesmu „Div upītes”.

Otra dziesma, ar kuru ģimenes priecēs skatītājus, būs kāda jau iepriekš skanējusi: Ņikonovi uzstāsies ar „Tētuka meitiņām”, Uškāni ar aizkustinošo „Gan es tevi izauklēšu”, Zaļkalniņu ģimene atkārtos „Have you ever seen the rain” un Krūmiņi - „Nesmejieti, jūs ļautiņi”.

Projekta žūrijā būs skatītāju iemīļotie žūrijas pārstāvji: LNT labestības projektu „Labestības diena” un „Eņģeļi pār Latviju” vadītāja un veidotāja aktrise Katrīne Pasternaka, Mūzikas akadēmijas pasniedzējs, koru vadītājs Arvīds Platpers un komponists Mārtiņš Brauns.

Kuras ģimenes iekļūs finālā? Skaties un uzzini jau šo svētdien, 21. novembrī, LNT kanālā sirsnīgākajos dziedāšanas svētkos „Dziedošās ģimenes”!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO