Krievijas motociklistu kluba «Nakts vilki» līderis Aleksandrs Zaldostanovs jaunākajā video rupjiem vārdiem nolamājis Latviju un tās valdību.

Tā dēvēto «Putina baikeru» līdera dusmas Latvija izpelnījusies, izraidot no valsts «Nakts vilku» Latvijas nodaļas vadītāju Igoru Lakatošu, kas pazīstams arī ar segvārdu Titāns.

«Latvija ir smirdīgs, strutojošs augonis uz «Islāma valsts» kaujinieku uzbrukumu pārņemtās Eiropas pakaļas. Ienīstot savu pagātni Krievijas impērijas un PSRS sastāvā, viņi tagad par lielo uzvaru pār fašismu jau sākuši atriebties paši saviem pilsoņiem,» video paziņoja Zaldostanovs, kurš pazīstams arī ar iesauku Ķirurgs.

Zaldostanovs paziņoja, ka Titāna deportēšanai neesot nekāda cita iemesla kā vien piedalīšanās braucienā, kas veltīts «Lielajai uzvarai».

Uzrunā Ķirurgs sola, ka baikerus neiebiedēšot nedz sankcijas, nedz deportācijas un represijas. «Ne jau spēkā, bet patiesībā ir Dievs,» pompozo uzrunu noslēdza Zaldostanovs.

Kā ziņots, Latvija šā mēneša sākumā aizturēja un no valsts izraidīja Igoru Lakatošu, kurš Latvijā darbojās kā Krievijas valsts prezidentam un prezidenta administrācijai pietuvinātās organizācijas «Nakts vilki» Latvijas filiāles vadītājs.

Pērn lielu skandālu izraisīja tā saukto Putina baikeru plānotais brauciens Maskava - Berlīne, kuru bija plānots veltīt tā dēvētajai lielajai «uzvaras dienai». Brauciens bija plānots cauri Minskai, Brestai, Vroclavai, Brno, Bratislavai, Vīnei, Minhenei un Prāgai. Galamērķis 9.maijā bija Berlīne.

Tādējādi bija plānots atkārtot padomju armijas manevrus.

Eiropā brauciens tika asi kritizēts, ņemot vērā, ka Krievijas «uzvaras diena» daudzām valstīm, tai skaitā Latvijai, nozīmēja arī okupācijas un represiju sākumu vai turpināšanos.Braucienā Maskava - Berlīne pagājušajā gadā piedalījās arī Lakatošs un vēl vairāki Latvijas kluba biedri, kuriem pārvietošanās Šengenas zonā grūtības nesagādāja.

Pēc baikeru brauciena uz Krimu un aktivitātēm Donbasā vairākas valstis pret šo organizāciju ieviesa sankcijas, to vidū arī Kanāda.

Klubs «Nakts vilki» tika izveidots 1989.gadā īsi pirms Padomju Savienības sabrukšanas, un tajā ietilpst ap 5000 biedru.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams