No gaismas festivāla "Staro Rīga" objektiem visaugstāk pilsētas iedzīvotāji un viesi novērtējuši objektu "Puķe", kas atradās "Le Studio" Dzirnavu ielā 87.

Tāpat lielu atzinību izpelnījās objekti -  "Samsung" Trīsdimensiju metamorfozes" uz Latvijas Nacionālās operas fasādes un "Zirgs, kas auļo" Esplanādē.

Festivāla programmas gaismas objektu grupā visaugstāk novērtēti objekti UN MŪŽĪGS CELŠOS ES PRET SAULI AUGŠĀ (Biedrība Sonors, Koncertzāle AVE SOL), LAIKA CEĻOTĀJS (Ideju Institūts, Bastejkalns) un VIENAS MĀJAS SAPNIS (Radošā apvienība Daba, Dailes teātris).

Laika ceļotājs Bastejkalnā

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

No sadarbības partneru darbiem visatzinīgāk novērtēti jau minētie PUĶE (Le Studio, Dzirnavu iela 87) un SAMSUNG TRĪSDIMENSIJU METAMORFOZES (Leo Burnett Rīga, UNTITLED productions, Kalvestudija, Latvijas Nacionālā opera) kā arī SPĪĶERU GAISMAS MEŽS (Gaismas stils, Spīķeru kvartāls).

No TELE2 jauniešu konkursa gaismas objektiem populārākie darbi ir AKVĀRIJS (Laima Laizāne, Kungu iela), KĀP (Rūdolfs Strēlis, Artūrs Analts, Kungu un Kalēju ielas krustojums) un IESPĒJU KOKS (Radošā grupa MAŠS, Alksnāju iela 3), savukārt no pastāvīgajiem pilsētvides izgaismojuma objektiem skatītāji priekšroku devuši KANĀLA TILTIŅU IZGAISMOJUMAM (Rīgas dome, Bastejkalns), MELNGALVJU NAMAM (Rīgas nami, Rātslaukums) un AKMENS TILTA APGAISMES STABIEM (Rīgas gaisma).

Pilnu balsojuma rezultātu tabulu iespējams apskatīties mājas lapā www.staro.lv

Nākamais gaismas festivāls "Staro Rīga" 2011. gadā notiks no 17. līdz 20. novembrim.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO