«Šodien pasaule ir zaudējusi varenu radošu ikonu. Es un Mišela pievienojamies miljoniem fanu visā pasaulē un sērojam par Prinsu, kas šodien negaidīti mira,» savā oficiālajā paziņojumā raksta ASV prezidents Baraks Obama.

«Tikai daži mākslinieki ir ietekmējuši populārās mūzikas skanējumu un virzību un ar savu talantu pieskārušies daudzu cilvēku sirdīm. Kā viens no sava laikmeta izcilākajiem un visapdāvinātākajiem mūziķiem, Prinss ir paveicis to visu. Fanks. R&B. Rokenrols. Viņš bija virtuozs mūziķis, fantastisks grupas līderis un aizraujošs koncertmākslinieks,» raksta Obama.

««Spēcīgs gars stāv pāri noteikumiem,» Prinss reiz izteicās. Un nevienam citam kā viņam nebija stiprāks, atkailinātāks, radošāks gars. Mēs aizlūdzam par Prinsu un viņa ģimeni, viņa grupu un visiem, kas viņu mīlēja.»

ASV prezidents Baraks Obama / Foto: AP/Scanpix

Atgādinām, ka amerikāņu dziedātājs Prinss (Prince Rogers Nelson) 57 gadu vecumā atrasts miris mājās Minesotā.

Pagājušajā nedēļā Prinsa lidmašīna veica piespiedu nosēšanos, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību.

Prinss pagājušajā ceturtdienā Atlantā sniedza koncertu par spīti sliktajai pašsajūtai, ko izraisījusi gripa. Lidojumā pēc koncerta viņam palicis sliktāk, tāpēc lidmašīna veica piespiedu nosēšanos un Prinss tika nogādāts slimnīcā Ilinoisas štatā.

Piektdien dziedātājs no slimnīcas tika izrakstīts.

Pagājušogad Prinss izdeva divus albumus «HITnRUN Phase One» un «HITnRUN Phase Two».

Prinsa ietekme uz mūziku ir milzīga. 2004. gadā viņš uzņemts Rokenrola slavas zālē. Viņš pārdevis vairāk nekā 100 miljonus ierakstu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams