Partijas "Visu Latvijai!" līdzpriekšsēdētājs Imants Parādnieks šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" norādīja, ka, pēc partijas domām, Latviju starptautiskajā arēnā nevajadzētu pārstāvēt Alfrēdam Rubikam un Tatjanai Ždanokai.

Parādnieks uzskata, ka nepieciešamas izmaiņas Eiropas Parlamentā, jo ne Alfrēds Rubiks, ne Tatjana Ždanoka, pēc VL! domām, nedrīkst pārstāvēt Latviju starptautiskajā arēnā, savukārt, komentējot gaidāmo valsts prezidenta Valda Zatlera vizīti Maskavā, viņš norāda, ka nepieciešama stingra nostāja nacionālajos jautājumos, jo Krievija vienmēr cienījusi partnerus ar stingru nostāju. Uz šīs bāzes arī tad būtu jārisina ekonomiskie jautājumi ar Krieviju, un viņš domā, ka prezidents ar to tikšot galā.

Uz jautājumu, vai nākamgad gaidāmajās prezidenta vēlēšanās VL! varētu izvirzīt savu kandidātu, Parādnieks atbild īsi: "Neesam par to domājuši." Aicināts izteikties, ko viņš domā par citiem potenciālajiem kandidātiem – Sarmīti Ēlerti ("Vienotība") un Aivaru Lembergu (Zaļo un zemnieku savienība), viņš uzskata, ka Ēlertei vēl sevi jāpierāda kultūras ministres amatā, bet Lembergam jāatrisina jautājumi par viņa likumpārkāpumiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO