Šovakar, 27. novembrī LNT kanāla tiešraidē plkst. 20.20 Latvijas dziedošo ģimeņu svētkos valdīs satraukums un prieks, jo trīs stiprākās un skanīgākās ģimenes sacentīsies par iekļūšanu finālā, informē LNR pārstāve Inguna Sermole.

Svētdien katra ģimene dziedās divas dziesmas - vienu sev mīļu pēc brīvas izvēles, bet otra būs kāda no jau iepriekš skanējušām.

Skanīgā Puncuļu ģimene no Rēzeknes, saliedētie Šminiņi no Varakļāniem un sirsnīgās Liepiņu meitenes no Alojas - trīs stiprākās ģimenes ir gatavas savam lielajam iznācienam pusfinālā! Gandrīz ikkatram Latvijas iedzīvotājam ir kļuvušas mīļas pusfinālā iekļuvušās ģimenes, kuras jau vairāku mēnešu garumā ir priecējušas simtiem tūkstošus skatītāju. Katra no šīm ģimenēm ir ieguvusi lielu skatītāju mīlestību ar savu sirsnību, patiesām emocijām, mīlestību pret apkārtējiem un skanīgiem priekšnesumiem!

Šo svētdien Puncuļi dziedās "Ja es varētu", Šminiņi uzstāsies ar dziesmu "Māmiņai", bet Liepiņas dziedās "Ziemeļvējā".

Otra dziesma, ar kuru ģimenes priecēs skatītājus, būs kāda jau iepriekš dzirdēta: Puncuļi uzstāsies ar dziesmu "Angels", Šminiņi priecēs ikvienu skatītāju ar dziesmu "Lanckarons", savukārt Liepiņas savu skanīgumu rādīs dziesmā "Hail Holy Queen".

Kuras divas ģimenes iekļūs lielajā finālā un kas iegūs galveno balvu – 5000 eiro? Skaties un uzzini jau šo svētdien, 27. novembrī, LNT kanālā dziedāšanas svētkos "Dziedošās ģimenes"!

Skatīt pievienoto video!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO