Šajā nedēļas nogalē Čehijas galvaspilsētā Prāgā ieradās prokremliskā motokluba «Nakts vilki» pārstāvji. Aktīvisti Prāgā «Uzvaras dienas» braucienā devušos Krievijas viesus sagaidīja ar izsaucieniem: okupanti, mājās!

Prāgā nedēļas nogalē no Vīnes ieradās motociklistu kolonna aptuveni 60 biedru sastāvā. Bet Čehijā baikeriem pievienojās vēl vairāki desmiti vietējo aktīvistu.

Pilsētas centrā baikerus sagaidīja protestētāji, kuri līdzi bija atnesuši Čehijas, ASV un Ukrainas karogus, paužot solidaritāti arī ar valsti, kas patlaban piedzīvo Krievijas militāro agresiju.

Plakātos tika izteikts nosodījums Krievijas ārpolitikai un norādīts, ka Čehija nav aizmirsusi Krievijas agresiju pagātnē.

Ik pa laikam tika izkliegti aicinājumi: «Okupanti, mājās!»

Daļa protestētāju centās motociklistiem aizšķērsot ceļu, taču iesaistījās policija, kas izveidoja koridoru, lai abas puses norobežotu.

Sanākušie baikeriem arī demonstrēja vidējo pirkstu. Tika izkliegtas arī frāzes «čemodāns, stacija, Krievija»,

tādējādi dodot instrukcijas atbraucējiem atgriezties Krievijā.

Jau ieradušies Berlīnē

Prokremliskā motokluba biedri jau sasnieguši Berlīni, kur šodien, 9.maijā, plāno atzīmēt Otrā pasaules kara noslēgumu. Berlīnē šobrīd ieradušies aptuveni 200 motociklisti. Viņi plāno nolikt ziedus pie krievu kara pieminekļa netālu no Brandenburgas vārtiem, kā arī apmeklēt citus padomju vēstures pieminekļus parādes ietvaros par godu nacistiskās Vācijas kapitulācijai.

Kā ziņots, Latvija šā mēneša sākumā aizturēja un no valsts izraidīja Igoru Lakatošu, kurš Latvijā darbojās kā Krievijas valsts prezidentam un prezidenta administrācijai pietuvinātās organizācijas «Nakts vilki» Latvijas filiāles vadītājs.

Pērn lielu skandālu izraisīja tā saukto Putina baikeru plānotais brauciens Maskava - Berlīne, kuru bija plānots veltīt tā dēvētajai lielajai «uzvaras dienai». Brauciens bija plānots cauri Minskai, Brestai, Vroclavai, Brno, Bratislavai, Vīnei, Minhenei un Prāgai. Galamērķis 9.maijā bija Berlīne.

«Nakts vilki» izpelnījušies starptautisku nosodījumu, arī atbalstot Krimas okupāciju un Donbasa prokremliskos teroristus.
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams