Viens no cilvēkiem, kas var atļauties baudīt monarha cienīgu dzīvesveidu, ir Lielbritānijas princis Viljams. Taču šajās dienās, kad Londonā valdīja sals, viņš nolēmis nakti pārlaist uz ielas – kopā ar bezpajumtniekiem.

Princis Viljams gatavojas pavadīt nakti uz ielas – lai labāk saprastu, kā dzīvo Londonas bezpajumtnieki. Guļot no kartona kastēm izveidotā mājvietā, troņmantnieks vienlaikus darbojas arī kādas labdarības organizācijas interesēs. Par spīti tam, ka princis Viljams ir guvis nopietnu rūdījumu militārajā dienestā, dzīve uz ielas, ziemā ir pilnīgs pretstats privileģētajam dzīvesveidam, kādu bauda britu karaļnama pārstāvji.

"Manam brālim un man ir ļoti paveicies, jo mēs augām pārējo ģimenes locekļu mīlestības apskāvienos. Viņi parūpējās par mūsu izglītību, veselību, par to, lai mums būtu labi un nekā netrūktu. Taču ļoti daudziem cilvēkiem šādas iespējas nav."

Šāds žests no prinča Viljama puses atbalso to cēlo veikumu labdarības jomā, ar kādu daudziem palikusi atmiņā viņa māte - princese Diāna.

Stjuarts Rodžerss, labdarības organizācijas „Centrepoint” pārstāvis: "Princis ilgi nevilcinājās, pieņemot mūsu piedāvājumu. Mēs esam ieguvēji, jo šī akcija pievērš uzmanību reālai problēmai, īpaši šajā gadalaikā, kad daudzi cilvēki Ziemassvētkus būs spiesti pavadīt uz ielas vai meklēt pajumti pie mums."

Princis Viljams tika izvizināts arī ekskursijā pa vietām, kur parasti mitinās bezpajumtnieki. Lai gan prinča nakts uz ielas pagāja bez īpašiem starpgadījumiem, viņš atklāja, ka nespēj iztēloties, kā būtu, ja viņam to vajadzētu darīt arī turpmāk.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams