Informācijas avots Grieķijas civilās aviācijas sistēmā aģentūrai AFP atklāja, ka lidmašīna nokritusi Ēģiptes gaisa telpā apmēram 130 jūras jūdžu (apmēram 240 kilometru) attālumā no Grieķijai piederošās Karpatas salas.

«Apmēram plkst.00.29 pēc Griničas laika (plkst.3.29 pēc Latvijas laika), kad tā atradās Ēģiptes gaisa telpā, lidmašīna pazuda no Grieķijas radariem. (..) Tā nogāzās apmēram 130 jūras jūdžu (240 kilometru) attālumā no Karpatas salas,» norādīja informācijas avots.

Amatpersona paziņoja, ka pēdējie sakari ar lidmašīnas pilotu tika uzturēti trīs minūtes pirms lidmašīnas pazušanas un trauksmes signāls nav sūtīts. Pilots sarunas laikā bijis mierīgs, norādīja avots.

Tomēr BBC vēsta, ka lidmašīna jau pēc pazušanas no radaru ekrāniem nosūtījusi trauksmes signālu, taču nav skaidrs, kāda veida trauksme tā bijusi. Signālu automātiski varētu būt nosūtījušas lidmašīnā ierīkotās ārkārtas situāciju fiksējošās ierīces. Pie tam tas noticis divas stundas pēc lidmašīnas pazušanas. Visticamāk, šis signāls nosūtīts automātiski no kādas no raidierīcēm, nevis to izdarījis cilvēks.

Mediji vēsta par vairākiem aculieciniekiem Grieķijas salās, kā arī Ēģiptē, kuri laikā, kad lidmašīna pazuda, debesīs redzējuši liesmojošu objektu. Sociālajos tīklos ceļo arī video, kura autentiskums pagaidām nav apstiprināts.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams