Traģiskajā autoavārijā Talsu novadā bojā gājuši Latvijas U-16 basketbola izlases kandidāti - Kristians Pūris un Kristians Šefanovskis, apstiprināja basketbola klubā «Ventspils».

Kā informēja Latvijas Basketbola savienībā (LBS), abiem sportistiem nāves brīdī bija 16 gadi un abi spēlētāji savas basketbolista karjeras attīstīja Ventspilī.

Vēl februārī Šefanovskis pārstāvēja Latvijas U-16 izlasi prestižā pārbaudes turnīrā Turcijā, kur bija viens no komandas līderiem.

Arī autoavārijā bojā gājusī jauniete bijusi saistīta ar basketbolu.

Pirmdien Talsu novada Ģibuļu pagastā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājuši trīs jaunieši. Kā informēja Valsts policijā, negadījums noticis ap plkst.20.32 ceļa posmā Talsi-Stende-Kuldīga, tajā

1997.gadā dzimušas jaunietes vadītā automašīna «Toyota Yaris» nobraukusi no ceļa un apgāzusies.

Notikuma vietā bojā gājuši divi 2000.gadā dzimuši puiši, bet pati autovadītāja smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā, kur vēlāk no gūtajām traumām mirusi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane pastāstīja, ka policijā sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu avārijas iemeslus, izmeklēšanā noskaidros arī to, vai autovadītāja pie stūres nav atradusies alkohola reibumā.

Autovadītājas atbrīvošanai no automašīnas vraka bijusi nepieciešama glābēju palīdzība. Savukārt

puiši avārijas brīdī bija izmesti no auto, kas liecina, ka, visticamāk, viņi nebija piesprādzējušies.
    Lasīt un pievienot komentāru
    JAUNĀKIE VIDEO
    Saturs drīz būs pieejams