FOTO: Baumanis Motorsport Photography

Šajās brīvdienās Kanādā, Trois-Rivieres trasē norisinās pasaules rallijkrosa čempionāta septītais posms, kurā Latviju pārstāv Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Sacīkšu nedēļas nogale tradicionāli sākās ar starta vietu izlozi pirmajam kvalifikācijas braucienam. Jānim Baumanim uzsmaidīja veiksme un viņš cīņas sāks pirmajā braucienā no pole position starta vietas, kamēr Reinis Nitišs pirmajā kvalifikācijā startēs ceturtajā braucienā no ceturtās pozīcijas. Kā abiem sportistiem veiksies, lasi mūsu teksta tiešraidē.

1:42

Divu braucienu summā Jānis Baumanis aizvien ir vienpadsmitais, turpretī Reinis Nitišs ir pakāpies uz 15.pozīciju.

23:43

Jānis Baumanis savā otrās kvalifikācijas braucienā finišē otrais 4,111 sekundes aiz Matiasa Ekstrēma.

23:38

Nupat noslēdzās otrās kvalifikācijas sesijas pirmais brauciens. Reinis Nitišs finišēja trešais 3,885 sekundes aiz uzvarētāja Robina Larsona.

22:50

Ir zināma starta kārtība otrajam kvalifikācijas sesijai. Reinis Nitišs startēs pirmajā braucienā no otrās starta vietas kopā ar Robinu Larsonu un Niklasu Gronholmu, savukārt Jānim starts otrajā braucienā un atkal no pole position. Jāņa sāncenši šoreiz būs Matiass Ekstrēms un Renē Mjunihs. Otrās kvalifikācijas sesijas starts - 23:15 pēc Latvijas laika.

21:44

Kļuvuši zināmi pirmās kvalifikācijas rezultāti. Jānis Baumanis pēc pirmā brauciena ir vienpadsmitais, kamēr Reinis Nitišs ieņem 16.vietu. Līderis savukārt ir Peters Solbergs.

21:35

Aizvadīts Kanādas posma pirmās kvalifikācijas ceturtais brauciens. Reinis Nitišs tajā palika piektais, no uzvarētāja, divkārtējā pasaules rallijkrosa čempiona un 2003.gada pasaules rallija čempiona Petera Solberga atpaliekot vairāk nekā 22 sekundes.

21:15

Pirmais kvalifikācijas brauciens ir noslēdzies. Jānis finišā 2,435 sekundes zaudē Johanam Kristofersonam, bet par gandrīz trim sekundēm apsteidz Matiasu Ekstrēmu.

19:10

Rallijkrosa čempionāta dalībnieku un komandas gatavojas pirmajam kvalifikācijas braucienam. Starts tam tiks dots plkst.21:00 pēc Latvijas laika.

18:55

Ir noslēgušās brīvo treniņbraucienu sesijas un to rezultātā redzams, ka Jānis Baumanis spējis uzrādīt 14.labāko rezultātu, bet Reiņa sniegums viņam treniņbraucienu vērtējumā dod par vienu pozīciju sliktāku vietu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO