Premjers Māris Kučinskis (ZZS) atzīst, ka ir pieļāvis kļūdu, nepārbaudot informācijas avotu sniegto informāciju par VID ģenerāldirektora amata kandidātes Ingas Koļegovas brāļa automašīnas iespējamo aizturēšanu. «Diemžēl nepārbaudīju savus avotus,» noteica Kučinskis. Jāpiezīmē, ka premjera vakardienas izteikumi liek uzdot jautājumu - cik kompetenti, angažēti vai neveikli cilvēki ir premjera tuvākājā lokā?

Vienlaikus viņš solīja, ka turpmāk šāda emocionāla rīcība izpaliks. «Kā redzams, šodien vairs neesmu tik emocionāls. Visam ir jānostājas savās vietās, valdība ir stabila, un mēs šos jautājumus risināsim bez emocijām,» teica valdības vadītājs.

Tāpat viņš atzina - ja vakar virsroku nebūtu ņēmušas emocijas, viņš uzreiz būtu pārbaudījis šo vairāku avotu sniegto informāciju. Vienlaikus valdības vadītājs piebilda, ka neesot dūmu bez uguns.

Kā ziņots, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) otrdien preses konferencē paziņoja, ka uz Latvijas robežas aizturēta Koļegovas brāļa automašīna, kas esot pierādījums viņa rīcībā esošai informācijai par VID «shēmām un struktūrām», kuras nevēlas vadītāju, kas mainītu iestādi.

Šodien Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars aģentūrai LETA pavēstīja, ka VID amatpersonas vakar pārbaudījušas Koļegovas brāļa Imanta Zudāna uzņēmumam adresētu sūtījumu Rīgas lidostā un tā bija plānveida pārbaude. Pēc informācijas saņemšanas par it kā Koļegovas brāļa automašīnas aizturēšanu Kučinskis lūdzis informāciju VID, kas sniedzis skaidrojumu, ka lidostā plānveidā ir pārbaudītas kravas, kas ienāk Latvijā. Viena no tām bijusi arī sūtīta Koļegovas brāļa firmai «Molport».

Partija «Vienotība» pauda neizpratni par Kučinska publiskajiem izteikumiem par partiju un nākamās nedēļas koalīcijas sanāksmē bija plānojusi aicināt premjeru skaidrot tos un atsaukt.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams