Dzintaru koncertzālē 17. septembrī notiks komponista, «Menueta» balss Adriana Kukuvasa 65 gadu jubilejas koncerti. Parunāt ne vien par gaidāmajiem koncertiem, bet arī par dzīvi, TVNET devās uz Mārupes mūzikas un mākslas skolu, kur Andrians apmāca jaunos mūziķus. Kā izrādās, šim koncertam sparīgi gatavojas ne vien pats Kukuvass un viņam tuvu esošie mūziķi, bet arī suns Radža, kurš ar lielu prieku dziesmām «dzied» līdzi.

Atgādinām, ka Kukuvass ir komponists, vokāla, ģitāras un trompetes pedagogs, grāmatu autors, grupas «Menuets» līdervokālists, kurš šogad svin savu 65 gadu jubileju, tāpēc klausītājiem ir sagatavota īpaša koncertprogramma, kurā tiks izdziedātas mūziķa spilgtākās dziesmas - «Atgriežoties», «Piezvani man», «Mīlēsim dzīvi», «Famme Fatal», «Krīt visbaltākie sniegi» un citas.

FOTO: Ekrānuzņēmums

Koncerts tiek veidots divās daļās - pirmajā daļā varēs dzirdēt Kukuvasa radītus skaņdarbus, kurus izdziedās Ieva Kerēvica, Edgara Vītola koris, instrumentāli pievienosies Emīls Ašmanis ar saksofona spēli. Savukārt otrajā koncerta daļā būs iespēja noklausīties jaunākās dziesmas, ko Kukuvass radījis kopā ar teksta autoriem Sergeju Sviderski no Kanādas, Emīlu Buiķi, Adrianu Briedi-Makoveju un Leonu Briedi.

FOTO: Ekrānuzņēmums

«Menuets» izdziedās spilgtākās Kukuvasa dziesmas, kuras ir grupas koncertprogrammas neatņemama sastāvdaļa.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO