Satiksmes ministrs Uldis Augulis

FOTO: Ieva Čīka / LETA

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pateicas nacionālās aviokompānijas «airBaltic» apkalpei, lidostas un iesaistīto institūciju darbiniekiem par operatīvu un profesionālu rīcību saistībā ar «airBaltic» lidmašīnas ārkārtas nosēšanos.

Ministrs savā «Twitter» kontā norāda, ka turpina sekot līdzi notikumu gaitai «Šobrīd lidostā notiek nepieciešamās aktivitātes, lai atjaunotu lidostas darbību ikdienas režīmā,» norāda Augulis.

Jau vēstīts, ka «Rīga» skrejceļš būs slēgts līdz plkst.15.30.

Tāpat vēstīts, ka starptautiskajā lidostā «Rīga» šodien nacionālās aviokompānijas «airBaltic» reiss tika sagaidīts paaugstinātas drošības režīmā. Kā redzams no aculiecinieku foto, lidmašīna nolaidās ar neizlaistu priekšējo šasiju.

«airBaltic» Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags aģentūru LETA informēja, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ, reiss BT641 ar lidmašīnu «Bombardier Q400 NextGen» no Rīgas uz Cīrihi veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

«Saskaņā ar sākotnējo informāciju pēc izlidošanas no Rīgas tika konstatēta priekšējās šasijas problēma, un «airBaltic» lidojuma apkalpe pieņēma lēmumu atgriezties Rīgas lidostā un, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veikt nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos,» teica Vanags.

Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem divi bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi.

Tāpat vēstīts, ka no starptautiskās lidostas «Rīga» šodien atcelti un novirzīti vairāki reisi. Gan izlidojušie reisos, gan ienākošie reisi plānoti ar lielu kavēšanos.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO