Lionels Mesi

FOTO: Reuters/LETA

Argentīnas izlases galvenais treneris Edgardo Bausa uzskata, ka viens no pēdējo gadu pasaules labākajiem futbolistiem argentīnietis Lionels Mesi futbolā zina pilnīgi visu, vēsta ietekmīgais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

«Nejautāju viņam, lai atgriežas izlasē. Mēs ar viņu un Havjeru Maskerano runājām par futbolu,» sacīja Bausa. «Tas bija apbrīnojami. Sapratu, ka Leo futbolā pārzina pilnībā visu. Viņš brīvi pārvalda tehniku, psiholoģiju un taktiku. Pēc šīm sarunām es sapratu, ka Mesi Argentīnas futbolam var dot ļoti daudz. Viņš pats to saprot.»

29 gadus vecais Mesi lēmumu par karjeras noslēgšanu pieņēma pēc Argentīnas komandas zaudējuma «Copa America» turnīra finālspēlē, kad pēcspēles sitienu sērijā piekāpās Čīlei. Viņš šo zaudējumu uztvēra ļoti sāpīgi, turklāt nerealizēja pēcspēles sitienu.

Vēlāk Mesi savas domas mainīja un nolēma atgriezties izlasē.

«Kad Mesi paziņoja par savu atgriešanos valstsvienībā, visi bija laimīgi,» teica Argentīnas izlases galvenais treneris, kurš jau iepriekš teica, ka necentīšoties Mesi par kaut ko pārliecināt, bet gan vienkārši aprunāties par futbolu.

Spānijas komandas «Barcelona» līderis Argentīnas izlasē atgriezās 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra mačā pret Urugvaju. Turklāt guva uzvaru nesošos vārtus.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO