«Nav nevienas sievietes, ko vīrietis nevar iegūt!» šādu pārliecību intervijā Rīga TV24 paudis uzņēmējs un miljonārs Jūlijs Krūmiņš. Uz jautājumu, vai kādai sievietei ir bijis vienalga, ka viņa satikusi miljonāru, un viņai Krūmiņa materiālais stāvoklis nav interesējis, uzņēmējs pauda, ka nav svarīga ne nauda, ne ārējais izskats, jo sievietes mīl ar ausīm.

«Sievietes mīl ar ausīm, un tad nauda nav svarīga. Ar ausīm. Un ja tu esi neatlaidīgs. Tev nav jābūt skaistulim. Ja tu gribi kādu sievieti iegūt, vajadzīgs laiks, pacietība un uzmanība. Uzzināt, kas viņai patīk, kur viņa iet, kādi ir viņas hobiji. Izvest uz turieni,» pamāca miljonārs.

Viņš arī atzina, ka par vīrieti viņu padarījusi kāda 20 gadus veca skaistule, kura strādājusi par administratori viesnīcā, kurā uzturējies uzņēmējs. Viņa bijusi vienaldzīga pret Krūmiņa uzmanības apliecinājumiem un ne reizi nav pieņēmusi viņa dāvātos ziedus, tomēr pēc tam, kad Krūmiņš vērsies pēc padoma pie viesnīcas direktora, pāris dienas vēlāk daiļava pamazām atmaigusi un viņam izdevies to iekarot.

Runājot par savu turīgumu, miljonārs apgalvo: «Es nekad neesmu domājis par bagātību. Man bagātības formula apmēram ir tāda - es skaitu, ka laimīgākais cilvēks ir tas, kurš saprot un zina, kad viņam pietiek. Man nevajag nevienu miljonu, nevienu tūkstoti vairāk kā man ir. Man pietiek ar to, kas man ir, un tagad es gribu palīdzēt.»

Ģimenei gan miljonārs nekad nedošot vairāk kā viņiem ir nepieciešams - pārējo viņiem ir pašiem jānopelna. «Dodot naudu bērniem vai kam, tu bojā cilvēku,» uzskata uzņēmējs.

«Ja man būs iespēja kādreiz vēlreiz atrast grupu godīgu cilvēku ar labu līderi, kam es varu palīdzēt...» sacīja Krūmiņš, taču atzina, ka cilvēkos, kam palīdzējis līdz šim, ir vīlies, jo izrādījies, ka viņiem svarīgāka ir nauda un savs maks, nevis valsts.

«Šķēlem, Šleseram un Lembergam - viņiem taču pietiek naudas. Iedomājieties, ka viņi trijatā vadīja visu valsti, tikās trijatā un dalīja, kas ko būvēs, kas ko remontēs... Viņi trijatā varēja apsēsties un teikt: «Veči, davai, iedodam Līgatnei, iedodam tur... Nozogam, davai, katrs pa vienam procentam.» Cik mums ir budžets? Septiņi ar pusi miljardi. Nu, viens procents; katram pa vienam - trīs procenti. Trīsreiz septiņi - 210 miljoni. Ja sadala uz trijiem, sanāk 70 miljoni katram gadā - pietiek. Pārējo dalām Rēzeknei, Daugavpilij, Varakļāniem... par viņiem visi balsotu! Viņi būtu bagātākie cilvēki un palīdzētu Latvijai!» uzskata uzņēmējs.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams