FOTO: publicitātes

Viktorija un Uldis iepazināmies aukstā novembra vakarā pirms trīs gadiem Jelgavā, lai pēc pirmā randiņa paliktu kopā uz mūžu. Abiem patīk ceļot, tādēļ pāris pirms pāris mēnešiem aizbrauca uz Čehiju, lai pa kluso aprecētos Prāgas vecpilsētas rātsnamā. Taču Uldis ļoti gribējis kāzas arī kopā ar radiem un draugiem, tādēļ precējās vēl vienu reizi un Viktorijai neatlika nekas cits kā piekāpties. Asumiņam abi nolēma vēl piedalīties šovā «Pirmā deja» un iegūt balvā vēl vienu kopīgu ceļojumu, kuru ar savu pārliecinošo priekšnesumu arī ieguva.

Viņiem pretī stājās rīdzinieki Ainārs un Rudīte, viņi iepazinās uz kuģa Dienvidķīnas jūrā. Sākumā Rudīte domājusi, ka Ainārs ir precējies, tādēļ neļāva savām jūtām vaļu. Kad kuģim saplīsa dzenskrūve, tad nācās doties krastā, kur jūrniekiem ir neizbēgamas ballītes. Tur arī abi saostījušies un pēcāk uz kuģa Rudīte arī bildināta. Abu ģimenē jau ir meitiņa, Rudīte gaida otru bērniņu un pāris nolēmis, ka ir īstais brīdis kāzām.

Protams, dalība «STV Pirmā!» šovā «Pirmā deja» nekad nav bez mazākām vai lielākām krīzēm un arī šis raidījums nebija izņēmums. Taču tā kā abas līgaviņas jeb jaunās sievas ir bērniņu gaidībās, tad priekšnesumi bija vairāk vijīgi un emocionāli nekā akrobātiski. Neskatoties uz to, žūrijas balsojumā Uldis un Viktorija saņēma vairāk balsu un uzvarēja šajā šova sērijā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO