FOTO: Publicitātes foto

Rīgas Modes nedēļas ietvaros Latvijā iecienītais igauņu apģērbu zīmols «Baltman» demonstrēja savu 25. jubilejas vīriešu uzvalku kolekciju «Born Fearless», kas tapusi sadarbībā ar vēja tuneļa «Aerodium» komandas pārstāvjiem, kuri par uzvalku kolekcijas izturīgumu pārliecinājās, lidojot vēja tunelī.

Līdzīgi kā Rīgas Modes nedēļa, arī zīmols Baltman šogad atzīmē savu 25. gadadienu, un īpašā «Born Fearless» jeb Dzimis bezbailīgs kolekcija prezentēta ne tikai Rīgas un Tallinas modes nedēļas ietvaros, bet demonstrēta arī Vašingtonas modes nedēļā un īpašā Baltman jubilejas pasākumā Tallinā. Kā uzsver Baltika Group valdes loceklis Mēlis Milders, šo 25 gadu laikā zīmolu Baltman iecienījuši vīrieši Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, un tas kļuvis par drosmes simbolu. «Šo gadu laikā šī drosme un pat uzdrošināšanās raksturojusi uzņēmējus, kas likuši pamatus neatkarību atguvušajai Baltijas valstu ekonomikai, kā arī Baltman produktu attīstībai, kuros izmantotie novatoriskie audumi nebaidās ne krunku, ne mobilo telefonu radiācijas vai lietus.» Jaunās kolekcijas uzvalki radīti no vilnas un izpletņu auduma, kas ir īpaši austs neilona audums, lietojot īpašu stiprinājuma tehniku, kura audumu padara izturīgu pret saplīšanu un sairšanu.

Par jaunās izpletņu auduma kolekcijas unikālo raksturu un izturību jubilejas sadarbības projekta ietvaros pārliecinājās drosmīgie «Aerodium» lidotāji, kuri vēja tunelī devās, ierasto lidošanas kombinezonu vietā ģērbušies jaunajos Baltman uzvalkos. «Lai arī izcila piegriezuma uzvalks ir klasika, tehnoloģiskā revolūcija ir ievērojami ietekmējusi veidus, kā mūsdienās tiek radīti uzvalki. Papildus modes tendenču interpretācijai kvalitatīva uzvalka radīšanā nozīmīga loma ir arī īstā auduma izvēlei,» stāsta zīmola Baltman galvenais dizainers, Aivars Antonio Lēts, kurš šajā sezonā radījis Baltman pirmo izpletņa auduma uzvalku. «Tieši izmantotā izpletņu auduma aušanas tehnika – īpaši izturīga neilona aušana – nodrošina šā uzvalka izturību pret mitrumu un saplīšanu, kā arī parūpējas par tā ilglaicību,» uzsver dizainers Antonio.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO