Drošības policija (DP) nesaskata pārkāpumus bijušā Latvijas Islāma kultūras centra pārstāvja Roberta Klimoviča izteikumos likvidēt Saeimu, TVNET pavēstīja Drošības policijas pārstāve Līga Pētersone.

Viņa paskaidroja, ka DP vērtējumā personas izteikumi nepārkāpj Latvijas Satversmes ietvaru un nav vērtējami kriminālprocesuālā kārtībā.

Satversmei neatbilstoši būtu izteikumi, kas aicinātu likvidēt Saeimu vardarbīgā ceļā, viņa paskaidroja.

TVNET jau vēstīja, ka Klimovičs, kurš savā «Facebook» profilā norādījis, ka ir bijušais kultūras centra pārstāvis, jo centrs nolēmis atteikties no preses sekretāra amata, nācis klajā ar paziņojumu, ka nepieciešams likvidēt Saeimu, un šim nolūkam iecerējis dibināt partiju. Klimovičs izveidojis «Facebook» domubiedru grupu «Latvija pret Parlamentu», kurā aicina apvienoties atbalstītājus.

Klimovičs videouzrunā norāda, ka Latvijā nav vajadzīgs parlaments. «Dažiem šī doma liekas ļoti ķecerīga un bīstama, bet, loģiski spriežot, mums nav viņš vajadzīgs. Ja mums parlamentā būtu gudrākie, godīgākie un morāli tīrākie cilvēki, kuriem līdzināties, es neko neteiktu. Pieredze rāda, ka tā nav,» pauž Klimovičs.

Viņš arī aicina pieteikties visus tos, kuriem šī ideja patīk un kuri to atbalsta. Ja izdošoties savākt pietiekami daudz atbalstītāju, Klimovičs izveidos partiju, kas piedalīsies vēlēšanās «un, visticamāk, sagraus visus pārējos».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams