«Red Hot Chili Peppers»

FOTO: Steve Keros

Šodien sākta biļešu tirdzniecība uz vienu no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem - grupas «Red Hot Chili Peppers» uzstāšanos, kas notiks 27. jūlijā Lucavsalā. «Red Hot Chili Peppers» uzstāsies Daugavas krastā ar iespaidīgu priekšnesumu, iezīmējot vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertdzīvē. Plānots, ka iespaidīgais notikums pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju no visas Baltijas.

Biļetes uz «Red Hot Chili Peppers» vienīgo koncertu Baltijas valstīs tagad pieejamas «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv. Tikai līdz 27. novembrim biļetes maksās 59 EUR, pēc tam stāvvietas cena pieaugs līdz 69 EUR.

www.bilesuserviss.lv

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 eiro. Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā. VIP biļetes cena - 199 eiro.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgā beidzot norisināsies grandiozs brīvdabas rokkoncerts. Amerikāņu rokgrupa «Red Hot Chili Peppers» ieradīsies Latvijā savas pasaules koncerttūres ietvaros, kas seko augsti novērtētā «The Getaway» albuma iznākšanai šovasar.

Sešu «Grammy» balvu ieguvēju 11. studijas albums ir ierindojies mūzikas aptauju un topu pirmajās vietās visā pasaulē. Rokenrola slavas zāles dalībnieku jaunais ieraksts iekaroja respektablā «Billboard» albumu topa 1 vietu. «The Getaway» ir kļuvis par grupas septīto albumu, kurš ir ierindojies Top 10. Jau pirmajā nedēļā pēc tā iznākšanas plate ierindojās topa pirmajā vietā Austrālijā, Beļģijā, Īrijā, Nīderlandē un Jaunzēlandē.

«The Getaway» producējis Danger Mouse, bet miksējis - Naidžels Godričs (Nigel Godrich). Daudzi mūzikas apskatnieki to nodēvējuši par pēdējā laika labāko albumu.

«USA Today» raksta: «The Getaway apliecina, ka rokzvaigznes ar 30 gadu ilgu stāžu spēj triumfāli atjaunot savu skanējumu.» Savukārt «All Music» verdikts ir: «The Getaway ir niansēts albums, pilns profesionāla spēka un poēzijas, tas apliecina, ka «Red Hot Chili Peppers» ir papilnam radošās uguns.» Tikmēr «Vulture» albumu nodēvējuši par grupas pēdējo gadu spožāko devumu rokmūzikā: «Viņu skaistākā dziesmu kolekcija vairāk nekā desmit gadu garumā.»

Viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē, «Red Hot Chili Peppers», kurā apvienojušies dziedātājs Entonijs Kīdiss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī (Flea), bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer), pārdevusi vairāk nekā 80 miljonus albumu eksemplāru, un pieci no grupas albumiem ieguvuši multiplatīna statusu. Grupa nominēta 16 «Grammy» balvām, un no tām saņēmusi sešas, tostarp kategorijā «Labākais romūzikas izpildījums» – par singlu «Dani California», «Labākā rokdziesma» – par singlu «Scar Tissue» un «Labākais hārdroka vokāls» – par singlu «Give It Away». 2012. gadā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO