Ar brīvajiem treniņbraucieniem Argentīnā, Rozārio trasē sācies 2016.gada pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējais posms. Latviju tajā pārstāv divi sportisti - Jānis Baumanis World RX Team Austria komandā un Reinis Nitišs, kurš šoreiz aizstāv savas iepriekšējās komandas Olsbergs MSE godu.

19:45

Nelabvēlīgo laika apstākļu, proti, intensīvā lietus dēļ sestdien paredzētais pasaules rallijkrosa čempionāta Argentīnas posma otrais kvalifikācijas brauciens nenotiks; tas pārcelts uz svētdienas rītu.

17:06

Pirmajā kvalifikācijas braucienā, kad skaidrs laiks mijās ar spēcīgām lietusgāzēm, absolūti labākais laiks Peteram Solbergam. Jānis savukārt ir piektais, bet Reinis - vienpadsmitais.

FOTO: Baumanis Motorsport Photography

16:35

Jānis Baumanis pirmajā kvalifikācijas braucienā startē ar iepriekšējo divu gadu čempionu un Peteru Solbergu un Reini Nitišu. Sportisti finišē šādā secībā: Solbergs, Baumanis, Nitišs.

FOTO: www.fiaworldrallycross.com

16:00

Brīvie treniņbraucieni ir aizvadīti mainīgos laika apstākļos. Treniņu sākums norisinājās sausā laikā, taču otrajā sekcijā jau sākās negaiss ar nepastāvīgiem nokrišņiem. Šajā brīdī sākās «riepu loterija», kurā, ja tā var teikt, Jānis Baumanis uzvarēja, slapjajā trasē uzrādot labāko apļa laiku. Treniņu sesijas kopvērtējumā gan Jānim 10.labākais apļa laiks, pussekundi zaudējot šā gada čempionam Matiasam Ekstromam. Reinis Nitišs ir devītais ātrākais ar 0,36 sekundes sliktāku rezultātu kā zviedram. Jāpiebilst, ka Reinis brīvajos treniņos veica 9 apļus, kamēr Jānis trasi iepazina pamatīgāk - viņš trasi izbrauca 19 reizes.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO