FOTO: publicitātes

Ziemeļamerikas kinoteātrus šonedēļ iekarojusi jauna «Disney» animācijas filma «Moana» (Vaiana), kura vēsta par kādu 16 gadus jaunu polinēziešu meiteni, kuras misija ir glābt savu zemi.

Nedēļas griezumā filma iekasējusi 55,5 miljonus dolāru.

Filmā galvenās lomas ierunājušas vairākas Holivudas zvaigznes, tajā skaitā planētas seksīgākais vīrietis Dveins Džonsons (Dwayne Johnson), savukārt režisora krēslā sēdušies kungi, kas savulaik uzfilmējuši tādas multfilmas kā «Treasure Planet» un «The Princess and the Frog», - Rons Klements (Ron Clements) un Džons Maskers (John Musker).

Fantāzijas filma «Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt» («Fantastic Beasts and Where to Find Them»), kuras scenāriju sarakstījusi Harija Potera autore, britu rakstniece Dž.K.Roulinga, bet režisors ir Potera sāgas pēdējo četru daļu režisors Deivids Jeits, - ar 45 miljoniem šonedēļ 2. vietā.

3. vietā ar 13,3 miljoniem Benedikts Kamberbačs (Benedict Cumberbatch) un viņa filma «Doctor Strange» («Doktors Streindžs»). Filma visā pasaulē jau iekasējusi 600 miljonus un apsteigusi «Dzelzs vīra» panākumus - 585 miljonus.

FOTO: publicitātes

4. vietā spiegu filma «Allied», kurā galvenajās lomās Breds Pits un daiļā franču aktrise Mariona Kotijāra (Marion Cotillard).

Anotācija: 1942. gads. Amerikāņu aģents Makss tiek nosūtīts uz Ziemeļāfriku pretizlūkošanas uzdevumā. Viņš iemīlas francūzietē Marionā, un abu vidū uzvirmo kvēls mīlas romāns. Viņu attiecību lielākais pārbaudījums sākas brīdī, kad Makss saņem ziņu, ka viņa mīļotā sieviete, iespējams, spiego nacistu uzdevumā.

Pirmo piecnieku noslēdz citplanētiešu iebrukums filmā «Atnācēji» («Arrival»).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO