Vācijas policijai izdevies atrast vienu no vīriešiem, kas bija iesaistīti šokējošā incidentā Berlīnes metro. Kā redzams video, četru vīriešu kompānija seko kādai sievietei, kura kāpj lejā pa kāpnēm uz metro. Viens no vīriešiem sievietei spēcīgi iesper pa muguru, tādējādi viņu nogrūžot pa trepēm.

Berlīnes policija pēc notikušā izplatīja novērošanas kameru video, lūdzot atsaukties kādu, kas ļaundarus varētu atpazīt, tomēr ilgstoši nekāda informācija netika saņemta.

Pēc tam, kad dziedātājas Lady Gaga un aktrises Šarlīzes Teronas miesassargs Maikls Kūlers sāka publisku kampaņu, piesolot 2000 eiro lielu atlīdzību, vienu no vīriešiem izdevies atrast.

Nav skaidrs, kas vīriešu kompāniju motivēja šādi rīkoties. Vīrietis, kurš sievietei iespēra, video redzams tērpies ādas jakā un džinsās, rokās turot alus pudeli un cigareti.

Iepriekš vairāki mediji vēstīja, ka uzbrucēji, iespējams, bija imigrantu vīrieši, taču šī informācija nav apstiprināta. Arī Berlīnes policija pēc aresta sīkāku informāciju pagaidām nesniedz.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams