Berlīnes policija šodien vēlā pēcpusdienā aizturēja kādu 27 gadus vecu vīrieti, kurš bija izsludināts meklēšanā saistībā ar šokējoši huligānisku uzbrukumu kādai sievietei metro pazemes pārejā. Šis incidents notika 27.oktobra naktī ap plkst.0.20, un to fiksēja novērošanas kameras. Taču policija uzfilmēto materiālu nodeva atklātībā tikai pēc vairākām nedēļām, kad mēģinājumi atrast ļaundari bez sabiedrības atbalsta nevainagojās ar panākumiem.

26 gadus vecā sieviete smagajā kritienā lauza roku. Jau četras dienas pēc novērošanas kameru video ieraksta nodošanas atklātībā policijai izdevās aizturēt vienu no vīriešiem, kas netieši piedalījās šajā uzbrukumā, jo acīmredzot gāja kopā ar galveno aizdomās turamo un vienaldzīgi noskatījās notiekošajā. Tomēr šis notikuma «aculiecinieks» jau nākamajā dienā atbrīvots, jo formāli nebija izdarījis likumpārkāpumu. Laikraksts «Bild» vēstīja, ka viņš pēc tautības ir bulgārs, taču lielākā daļa Vācijas mediju šo faktu neizcēla.

Paredzams, ka aresta orderis galvenā aizdomās turamā apcietināšanai varētu tikt izrakstīts rīt. Viņam par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu draud līdz 5 gadiem ilgs cietumsods. Šodien ap plkst.16.30 policija viņu aizturēja Šarlotenburgas centrālajā autoostā. Berlīnes prokuratūra plašāku informāciju sola sniegt rīt.

Uzbrukuma video. Pārlūkos, kuros aktivizēti reklāmu bloķētāji, nav pieejams

Laikraksts «Bild» vēsta, ka aizturētais ir 27 gadus vecs Bulgārijas pilsonis Svetoslavs Stoikovs, kurš, pēc neoficiālām ziņām, šodien ieradies Berlīnē no Minhenes. Viņš ir trīs bērnu tēvs, kuru policija jau iepriekš nesekmīgi meklēja viņa dzimtajā Varnas pilsētā Bulgārijā un Berlīnes dzīvoklī. Vēlāk informācija precizēta, norādot, ka vīrietis braucis uz Berlīni autobusā no Dancigas, kur viņu atpazinis kāds pasažieris, kurš piezvanījis policijai. Autoostā vīrieti jau sagaidījuši vairāki desmiti policistu. Aizturēšanas brīdī 27 gadus vecais aizdomās turamais nav pretojies.

Vācijas galvaspilsētā vīrietis sākotnēji darbojies kā virtuves palīgstrādnieks kādā restorānā un vēlāk bijis nodarbināts arī celtniecībā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams