Par uzbrukumu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņam aizdomās turētais, domājams, ieradies Vācijā pa tā dēvēto Balkānu migrantu maršrutu, ziņo avoti Vācijas drošības dienestos. Tiek uzskatīts, ka aizdomās turamais ieradies no Pakistānas vai Afganistānas, februārī reģistrējies varasiestādēs un dzīvojis patvēruma meklētāju patversmē Berlīnē.

Vietējā raidorganizācija RBB vēsta, ka viņš ir no Pakistānas un ieradies Vācijā 2015.gada decembrī.

Policija: Auto Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā tīši triekts virsū cilvēkiem

Kravas automašīna, kas pirmdienas vakarā ietriecās pārpildītā Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, tīši stūrēta virsū cilvēkiem, otrdien paziņojusi Vācijas policija.

«Mūsu izmeklētāji uzskata, ka kravas mašīna tika tīši stūrēta virsū pūlim,» tviterī paziņoja Vācijas policija.

Jau vēstīts, ka pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriecās cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, laupot dzīvību 12 cilvēkiem, bet vēl 48 ievainojot.

Kravas mašīnā tika atrasts miris viens cilvēks. Noskaidrots, ka tas bijis Polijas pilsonis un nav atradies pie stūres, atklāja policija. Iepriekš policija ziņoja, ka viens aizdomās turamais ir aizturēts.

Saistībā ar uzbrukumu Berlīnē Drošības policija strādā pastiprinātā režīmā

Saistībā ar vakar notikušo uzbrukumu Berlīnē Latvijas Drošības policija (DP) strādā pastiprinātā režīmā.

DP rīcībā nav informācijas, kas liecinātu par tiešiem terorisma draudiem Latvijai, tāpēc patlaban nav plānots paaugstināt terorisma draudu līmeni mūsu valstī,

informēja DP.

DP vērtējumā terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām saglabājas zems. Neraugoties uz to, DP veic pastāvīgu terorisma draudu situācijas analīzi un intensīvi sadarbojas ar ārvalstu partneru dienestiem, lai terorisma draudu pieauguma gadījumā operatīvi ieviestu papildu preventīvos pretterorisma pasākumus.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams