Straujiem soļiem tuvojas maģiskā gadumija, kad atvadīsimies no Pērtiķa gada un cerību pilni sagaidīsim Jauno Ugunīgā Gaiļa gadu! Ko tas sagatavojis katrai horoskopa zīmei? Kuram veiksies mīlestībā vai gaidāms ģimenes pieaugums? Kuru gaida galvu reibinošs ceļojums apkārt pasaulei vai prātam neaptverami piedzīvojumi? Varbūt kādam Ugunīgais Gaiļa gads dos iespēju sasniegt augstākās karjeras virsotnes un atvērt pat visciešāk aizvērtās durvis! Varbūt ir kas tāds, no kā mums būtu jāuzmanās?

Iespēju un varbūtību ir tik daudz! Tāpēc 31. decembra naktī, desmit minūtes pāri pusnaktij LTV1 skatītāji varēs droši iesoļot Jaunajā gadā kopā ar raidījumu «Maģiskā horoskopu nakts», kurā Latvijas Televīzijas ētera personības gan pa jokam, gan nopietni vēstīs, ko mums sola Ugunīgā Gaiļa gada horoskopi!

Raudzīsim, ko mums prognozēs Andrejs Volmārs, Ketija Šēnberga, Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Ķibilds, Linda Krūmiņa, Reinis Ošenieks, Aija Kinca, Uģis Joksts un daudzas citas LTV ētera personības!

Kārtīgu Jaunā gada balli raidījumā «Maģiskā horoskopu nakts» iegriezīs arī rokenrola apvienība «Big Al and The Jokers» un solistes Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un Ieva Kerēvica.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO