Amerikāņu rokgrupas «Red Hot Chili Peppers» kolorītais basģitārists Flī (Flea) uzskata, ka tie klausītāji, kas veltījuši savu laiku, lai atnāktu uz koncertu, nopirkuši dārgas biļetes, ir pelnījuši visu to labāko, ko grupa spēj sniegt.

«Ja cilvēki ir atnākuši uz koncertu, viņi ir pelnījuši sviedrus un asinis,» saka 54 gadus vecais Flī, īstajā vārdā Michael Peter Balzary. «Tas nav nekāds joks. Man tas rūp, un es pret to izturos ļoti nopietni. Neredzu iemeslu, lai uz skatuves kāptu uz pusslodzi. Citādi ir risks kļūt par neīstu mākslinieku.»

Atgādinām, «Red Hot Chili Peppers» uzstāšanās Rīgā notiks šā gada 27. jūlijā Lucavsalā.

Biļetes uz «Red Hot Chili Peppers» vienīgo koncertu Baltijas valstīs pieejamas «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē, «Red Hot Chili Peppers», kurā apvienojušies dziedātājs Entonijs Kīdiss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī, bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer), pārdevusi vairāk nekā 80 miljonus albumu eksemplāru, un pieci no grupas albumiem ieguvuši multiplatīna statusu. Grupa nominēta 16 «Grammy» balvām, un no tām saņēmusi sešas, tostarp kategorijā «Labākais romūzikas izpildījums» – par singlu «Dani California», «Labākā rokdziesma» – par singlu «Scar Tissue» un «Labākais hārdroka vokāls» – par singlu «Give It Away». 2012. gadā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO