Sniegputeņa dēļ šodien turpina atcelt reisus uz starptautisko lidostu «Rīga», liecina lidostas mājaslapā publiskotā informācija.

(Mainīts virsraksts un 1.rindkopa atbilstoši jaunākajai informācijai; ziņa papildināta no 6.rindkopas.)

Rīta agrumā ar nelielu kavēšanos izlidojusi lidmašīna uz Londonu, ar stundas kavēšanos pacēlušās lidmašīnas uz Dortmundi un Frankfurti, arī pārējie izlidojošie reisi stipri kavējās.

Vēlāk vairāki izlidojušie un ielidojušie reisi atcelti, kā arī turpinās reisu kavēšanās. Piemēram, atcelti izlidojošie reisi uz Stokholmu, Kopenhāgenu, Viļņu, Oslo un Tallinu, kā arī atcelti šo maršrutu atpakaļreisi.

Lidostas «Rīga» pārstāve Laura Karnīta pauda, ka lidostas darbība ir apgrūtināta ne tikai puteņa, bet arī spēcīgā sānvēja dēļ.

Viņa piebilda, ka piesaistīts papildu darbaspēks un strādā visa tehnika, taču patlaban situācija labāka nekļūst un lidostas darbība varētu būt apgrūtināta visu dienu. Pasažieri aicināti sekot līdzi straujajām pārmaiņām lidojumu sarakstā lidostas mājaslapā, kā arī uzņēmuma sociālo tīklu kontos.

Lidostas informācija liecina, ka priekšpusdienā reisus turpina atcelt. Piemēram, atcelti ielidojošie reisi no Minhenes, Berlīnes, Helsinkiem, Sanktpēterburgas un Kijevas.

Vienlaikus turpina kavēties gan ielidojošie, gan izlidojoši reisi.

Brāzmains vējš un putenis Rīgā gaidāms arī ceturtdien, 5.janvārī, bet nokrišņu būs maz, pastiprināsies sals.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO