Fitnesa treneris Viesturs Saldavs ir izveidojis informatīvu un motivējošu video, kurā demonstrē, kā trenēties kopā ar partneri. Regulāra šādu vingrinājumu izpilde pilnībā spēj aizstāt trenažieru vai crossfit zāles apmeklējumu, jo kā spēka pretestība tiek izmantots partnera ķermeņa svars, stāsta Viesturs.

Šos vingrinājumus var izpildīt jebkurā laikā un vietā, netērējot naudu sporta kluba abonementam. Viesturs Saldavs uzsver, ka trenēties divatā vienmēr būs efektīvāk nekā vienam, jo partneris būs labs motivators, uzmundrinās, skaitīs līdzi vingrinājumu piegājienus, tādā veidā neļaujot mānīties, kā arī liks sasniegt nostādīto treniņa mērķi. Viss, kas nepieciešams treniņiem, ir tikai piemērots treniņa biedrs.

Šajā video redzamo vingrinājumu tēma ir ķermeņa augšdaļa. Pēc kāda laika tiks demonstrēti vingrinājumi arī citām muskuļu grupām, apsola Viesturs. Visi video tiks tulkoti arī angļu valodā FitnessABC Youtube kanālam, lai piesaistītu uzmanību ne tikai Latvijas fitnesa entuziastiem. Tādā veidā Viesturs Saldavs cer ieguldīt visā fitnesa industrijā - demonstrējot tieši tās tēmas, par kurām internetā ir atrodamas maz kvalitatīvas informācijas.

Šos vingrinājumus Viesturs iesaka izpildīt vismaz 3 reizes nedēļā, katru vingrinājumu izpildot 12 - 20 piegājienos. Lielākajai daļai demonstrēto vingrinājumu, katram no iesaistītajiem strādā citas muskuļu grupas, tas nozīmē, ka vingrinājums ir jāizpilda 2 reizes, partneriem mainoties lomām.

Lai gan šāds treniņš spēj aizstāt treniņu sporta zāles vidē, tomēr Viesturs brīdina, ka šo vingrinājumu nepareizs tehniskais izpildījums var negatīvi ietekmēt veselību un radīt traumas. Tāpēc, pirms sāc izpildīt šādus vingrinājumus, konsultējies par tiem ar fizioterapeitu, treneri vai apmeklē Viestura Saldava treniņus.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams