Igaunijas prokuratūra pieļauj iespēju, ka ceturtdien notikusī apšaude Tallinas viesnīcā, kurā tika ievainots kāds vīrietis, bijusi savstarpēju rēķinu kārtošana.

«Patlaban ir pilnīgs pamats uzskatīt, ka notikusi savstarpēju rēķinu kārtošana, kas pāraugusi kautiņā, bet pēc tam - šaujamieroča lietošanā,» sacīts Igaunijas Ziemeļu prokuratūras vecākās prokurores Saskijas Kaskas paziņojumā.

«Policija pārbauda versijas par dramatisko strīdu, un policijai jau ir zināms iespējamo aizdomās turamo loks,» piebildusi Kaska.

Ievainotais ir 45 gadus vecs vīrietis, kurš sašauts kājā un nogādāts slimnīcā.

Policija meklē par šaušanu aizdomās turamo, kā arī vēl divus vīriešus, kas bijuši kopā ar viņu. Par šaušanu aizdomās turamais ir vairāk nekā 50 gadus vecs, viņam ir pelēkas bikses. Vienam no abiem pārējiem meklētajiem ir brūna ādas jaka, bet otram - melns pusmētelis.

FOTO: Postimees/LETA

Kā ziņots, ceturtdien ap plkst.14 tika saņemta informācija, ka viesnīcā «Metropole» dzirdami šāvieni. Apšaude notikusi viesnīcas foajē, kurā bijuši arī citi cilvēki.

Policija dienas gaitā rūpīgi pārmeklēja pilsētas rajonu, kurā atrodas viesnīca. Pašlaik netiek pieļauts, ka apkārtējiem iedzīvotājiem varētu draudēt briesmas.

Viesnīca «Metropole» pēc apšaudes uz laiku tika slēgta.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO