«Tonijs Erdmanis» Holivudas versijā spēlēs Džeks Nikolsons

FOTO: LETA

Amerikāņu aktieris Džeks Nikolsons gatavojas atgriezties uz kinoekrāniem vācu filmas «Tonijs Erdmanis» («Toni Erdmann») jaunā ekranizējumā, vēsta žurnāls «Variety» un citi mediji. Nikolsons pēdējo reizi uz lielajiem ekrāniem parādījās 2010. gadā filmā «How Do You Know».

Filma «Toni Erdmann», kas ir Vācijas un Austrijas kopdarbs, vēsta par tēva un meitas attiecībām mūsdienu korporatīvajā kultūrā. Kinolente šogad izvirzīta prestižajai «Oskara» balvai kategorijā «Labākā ārzemju filma».

Filmas režisore Marena Ade iepriekš šogad paziņoja, ka neplāno uzņemt jaunu šīs filmas versiju amerikāņu auditorijai, jo tas prasītu atteikšanos no brīvības, ko viņa kā režisore bauda Eiropā.

Marena arī norādīja, ka tādā gadījumā filmu nāktos krietni saīsināt.

Tomēr mediji ziņo, ka kinostudija «Paramount Pictures» ir ieguvusi tiesības uzņemt jaunu ekranizējumu, kurā galvenās lomas tēlos 79 gadus vecais Nikolsons un 43 gadus vecā amerikāņu aktrise Kristena Viga, un filmas tapšanā iesaistīta arī Marena.

«Variety» vēstīja, ka Nikolsons ierosinājis «Paramount Pictures» uzņemt «Toni Erdmann» angļu valodas versiju, jo viņam ļoti patīkot šī filma.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO