14. februārī visu mīlētāju «Opus pro», atzīmējot savas darbības un pastāvēšanas 30 gadu jubileju (oficiālie avoti liecina, ka grupa dibināta 1986. gadā), sniegs koncertu teātra namā «Jūras vārti». Šāds nosaukums jubilejas koncertam izvēlēts, atsaucoties uz vienu no grupas populārākajām rokbalādēm, koncerta sākums plkst. 19:00.

«Opus pro» kodolu veidoja tās dibinātāji – solists Alex (īstajā vārdā Oļegs Andrejevs), kā arī ģitārists Harijs Zariņš. Pagājušā gadsimta 20. gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados «Opus pro» bija viena no populārākajām latviešu grupām. Savas pastāvēšanas laikā «Opus pro» ierakstījusi piecus studijas albumus - «Dzimene» (1996), «Es eju tevi zagt» (2000), «Labākās dziesmas» (2002), «Tu un es» (kopā ar Alex meitu – dziedātāju Aiju Andrejevu; 2006), kā arī «Stāsts Nr.13»(2014).

Grupa savā jubilejas turnejā iekļāvusi populārākos skaņdarbus, kas skanējuši šajās trijos gadu desmitos - «Rozā lietus», «Dzimene», «Šonakt», «Mīļā», «Svētuguns» un, protams, «Brīvību Baltijai» – vienu no spilgtākajām Atmodas laika himnām, kurai īpašu skanējumu piedeva grupas solista Aleksa spožais vokāls.

Koncertā piedalīsies gan grupas pašreizējais pamatsastāvs (Artūrs Zemnieks, Uldis Krūmiņš, Jānis Valters, Juris Veremejs) un solists, gan viesmūziķi, kam grupas pastāvēšanas gados bijusi šāda vai tāda saistība ar «Opus pro». Droši zināms, ka visos grupas koncertos piedalīsies «Opus pro» dibinātājs un lielāko hitu autors – ģitārists Harijs Zariņš, kā arī Aleksa meita – pazīstamā dziedātāja Aija Andrejeva, kura šogad (tāpat kā grupa) svin savu 30. dzimšanas dienu un citi viesi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO