Simpātiskā un skandalozā Evelīna Šaulīte, kā arī donžuāns Ainārs Burcevs, kurus skatītāji iepazina TV šovā «Netīrās dejas», izrādās, bijuši pāris vēl pirms deju šova, bet nesaskaņu dēļ neilgi pirms tā sākuma abu ceļi šķīrušies. Vēlāk atkal satiekoties šovā, sen aizmirstās jūtas atmodās un jaunieši ļāvās kaislei. Viņi mēģināja atsākt attiecības, bet tas neizdevās. Nu abi būs redzami pavisam jaunā pašmāju šovā «Melu detektīvs», ko savām skatītājām ik ceturtdienu plkst. 21:00, sākot ar 2. martu, piedāvā televīzija «STV Pirmā!» Tajā pāri viens otram uzdos pavisam intīmus un atklātus jautājumus, lai ar melu detektora palīdzību noskaidrotu visu patiesību.

Šovā «Melu detektīvs» ik nedēļu trīs drosmīgi pāri meklē atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

Vai mums iespējama kopīga nākotne?

Skandalozā Evlīna Šaulīte un par donžuānu dēvētais salsas dejotājs Ainārs Burcevs jau kādu laiku ir šķīrušies, taču nu pēc Aināra iniciatīvas viņi satikušies jaunajā šovā «Melu detektīvs», lai noskaidrotu, vai abiem vēl lemta kopīga nākotne. Pāris nekautrēsies melu detektoram uzdot pavisam atklātus un drosmīgus jautājumus, kas skar arī intīmo dzīvi: «Vai esi nožēlojis, ka šovā izvēlējies Kati? Vai tu no manis šķīries, jo es biju seksuāli pārāk atturīga pret tevi? Vai tu biji pārsteigts, ka es tev neatdevos pirmajā naktī? Šie ir tikai daži no jautājumiem, ko Evelīna uzdos Aināram. Turpretim puisis vēlēsies noskaidrot, vai Evelīna pieļāvusi domu par seksu trijatā, vai attiecību laikā viņa tēlojusi orgasmu, bet, esot kopā ar Aināru, domājusi par citu vīrieti?

Vai viņš man ir īstais?

Šova «Melu detektīvs» pirmajā sērijā piedalīsies arī dīdžejs Viesturs Veide, kurš darba dēļ bieži uzturas daiļu meiteņu ielenkumā, kas dara bažīgu viņa izredzēto Džeinu. Pāris šovasar plāno kāzas, bet līgava vēlas uzzināt, vai viņas greizsirdībai ir pamats. Vai Viestura nolūki ir nopietni un viņš patiešām ir īstais?

Kā atmodināt nodzisušu kaisli?

Savukārt Ilana un Mārtiņš ir precējušies jau vairākus gadus un audzina piecus bērnus, no kuriem tikai jaunākais ir abu kopīga atvase. Abu dzīve kļuvusi vienmuļa un zaudējusi agrāko asumu; novārtā atstāts arī kopīgais hobijs - tautas dejas. Nu Ilana lūgs melu detektora palīdzību, lai noskaidrotu, vai iespējams attiecībās atgūt agrāko mīlas dzirksti.

Ko redzēsim emocionālajā šovā «Melu detektīvs»?

Vai viņš mani ir krāpis? Vai viņa mani joprojām iekāro? Vai viņš vēlas precēties? Katrā šova «Melu detektīvs» sērijā trīs pāri – gan tādi, kuri ir kopā jau ilgi, gan tie kuri sen šķīrušies vai vēl tikai plāno kopīgu nākotni, - viens otram uzdos atklātus jautājumus, lai saņemtu ne mazāk godīgas atbildes. Samelot nebūs iespējams, jo dalībnieki tiks pārbaudīti ar melu detektora palīdzību. Lai arī viņi mēģinās noslēpt patiesību, melu detektors būs bezkaislīgs! Turklāt raidījuma vadītājam - radio «Skonto» programmu direktoram un «STV Pirmā!» sarunu šova «Starp mums runājot» vadītājam Valdim Melderim - būs zināmas visas atbildes! Vai patiesība stiprinās pāru attiecības, vai gluži otrādi - ļaus saprast, ka kopīga nākotne nav iespējama? Emocijas, asaras, atklātas sarunas, rūgtums un pārmetumi – to visu skatītājām ik ceturtdienas vakaru garantē jaunais šovs, kurā dalībnieki būs spiesti ieskatīties nereti tik skarbajai patiesībai tieši acīs! Vai tā nesīs ilgi meklēto sirdsmieru? Vai atklātās atbildes būs gana saldas, vai tik skarbas, ka labāk būtu bijis patiesību nemaz neuzzināt?

Uzzini šokējošas atklāsmes jaunajā pašmāju pāru attiecību šovā «Melu detektīvs» ceturtdienās no 2. marta plkst. 21:00 kanālā «STV Pirmā!»

Uzzini atbildes uz neskaidriem jautājumiem arī tu!

Vēlies dzirdēt absolūti godīgas vīra, drauga vai bijušā mīļotā atbildes uz taviem jautājumiem? Tu esi pelnījusi tikai un vienīgi patiesību! Nav svarīgi, vai esat kopīga dzīves ceļa sākumā, laimīgi precējušies, šķīrušies, vai tikai vakar satikušies - piesakies dalībai emocionālā attiecību projektā «Melu detektīvs», saņem atbildes, noskaidro patiesību, uzzini, cik jūsu attiecības ir nozīmīgas otrajai pusītei, un iegūsti tik ilgi meklēto sirdsmieru!

Aizpildi pieteikuma anketu mājaslapā www.stvpirma.lv, iesaistiesun ļaujies jauniem piedzīvojumiem!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO