Iereibuši Lielbritānijas pilsoņi otrdienas naktī iekļuvuši Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas teritorijā, kur salauzuši vārtus, portāls TVNET uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Otrdienas, 11.aprīļa, naktī Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri caur kameras aci pamanījuši divus, iespējams, iereibušus vīriešus. Personas bija iekļuvušas vienā no Vecrīgas izglītības iestādēm un, streipuļojot pa skolas pagalmu, pieskrēja pie vārtiem, kur tos sāka spārdīt un ar rokām lauzt vaļā.

Izlaušanās laikā viens no huligāniem iesprūda vārtos. Ar drauga palīdzu vīrietis atbrīvots, taču abi turpat nokrita zemē un brīdi vāļājās.

Pēc brīža, salaužot vārtu elektronisko mehānismu, abi džentlmeņi izkļuva no slēgtās teritorijas un pamanīja ekipāžu, kurai jau bija nodota informācija par abiem pārkāpējiem. Vīrieši aizskrēja aiz blakus esošās ēkas, kur neapgaismotā vārtrūmē noslēpās.

Brīdī, kad policisti pamanīja pārkāpējus, viņi sākumā izlikās guļam, bet, kad policisti viņiem piebikstīja, piecēlās un sāka skaidrot notikušo. Sarunas laikā noskaidrots, ka abi vīrieši ir Lielbritānijas pilsoņi, kuri Rīgā ieradušies svinēt vecpuišu ballīti. Personas bija manāmā alkohola reibumā un kategoriski noliedza, ka būtu lauzuši vārtus.

Uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena ekipāža, kuras darbinieki devās pie atlauztajiem vārtiem. Turpat sastapts arī izglītības iestādes nakts dežurants, kurš apstiprināja, ka vārti ir atlauzti un vairs nedarbojas.

Briti aizturēti un nodoti Valsts policijas darbiniekiem, kuri turpināja darbu notikuma vietā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams