Nav noslēpums, ka mēdzam savās fantāzijās iztēloties, ka esam kopā ar kādu simpātisku, populāru un iekārojamu slavenību. Taču vai šīs slepenās ieceres jāatklāj arī savai otrajai pusītei? Un kā rīkoties, ja mīļotais neslēpj savas simpātijas pret citām sievietēm un atklāti atzīstas, ka neesi tik skaista kā viņa sapņu dāma?

Šādas izvēles priekšā televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» šovā «Melu detektīvs» jau šovakar nonāks Annija un Edgars. Pāris ir kopā četrus mēnešus un nespēj pilnībā noticēt, ka tik īsā laikā iespējams nodibināt tik dziļas un saskanīgas attiecības, kādas ir viņiem. Tomēr sarunas laikā atklāsies vairāki fakti, kurus jaunais pāris nezināja, - piemēram, Annija atzīsies, ka neatceras abu pirmo tikšanos, un pārsteigs Edgaru ar savu atklātību arī citos jautājumos. Zinot mīļotās simpātijas pret aktieri Raienu Goslingu, Edgars Annijai vaicās, vai populārais Holivudas «spīdeklis» ir vizuāli pievilcīgāks par viņu. Annija neslēps, ka izredzētais viņas acīs nav pats pievilcīgākais vīrietis! Tiesa gan, Edgars atbildi parādā nepaliks un atzīs, ka patiesībā Dagmāra Legante ir skaistāka nekā Annija. Jāatzīst, ka pāris viens otra atklātību uztvers ļoti veselīgi un ar humoru: «Pasaulē ir ļoti daudz vīriešu, kas ir vizuāli pievilcīgāki par tevi, un var taču atzīties, ka aktieris kādā no filmām ir «baigi ņemams»,» mīļotās atklātību komentēs Edgars.

Taču vistrauksmainākais būs sarunas noslēgums, kad Annija nespēs izlemt, vai uzdot Edgaram pēdējo, pašu būtiskāko jautājumu: «Vai tu mani bildināsi?» Vai viņa saņems dūšu - un ko atbildēs Edgars, burtiski piespiests pie sienas, – uzzināsi jau šovakar plkst. 21:00 «STV Pirmā!» attiecību šovā «Melu detektīvs».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams