Otrdien Rīgā, Strēlnieku laukumā, biedrības «Nacionālo karavīru atbalstam» organizētajā sapulcē sapulcējās pāris desmiti cilvēku, novēroja aģentūra LETA.

Viena no pasākuma organizētājām žurnālistiem stāstīja, ka šādā veidā dalībnieki pauž savu attieksmi pret 9.maiju, kuru Krievijā atzīmē kā Uzvaras dienu, un uzsver, ka šis datums nav nekādi svētki Latvijai, ka tie nav svinēti un arī netiks svinēti. Viņa uzsvēra, ka sapulces mērķis nav sapulcēt lielus cilvēku pūļus, bet gan demonstrēt attieksmi.

Dalībniekiem rokās bija dažādi plakāti, piemēram, «Komunisms - visu laiku asiņainākā ideoloģija. 100 000 000 miljonu slepkavības nav uzvara», «Ja jums tā patīk komunistu uzvara, kāpēc gan nepārcelties Ziemeļkoreju?», «Devītais maijs - atnāca, ieraudzīja, aizmirsa aizbraukt mājās».

Lai arī kopumā situācija Strēlnieku laukumā ir mierīga, izcēlās incidents, kad vienam vīrietim garāmgājējs mēģināja noraut Georga lentīti. Tas piesaistīja Rīga pašvaldības policistu uzmanību. Pēc nelielas skaidrošanās vīrietis, kuram bija mēģināts noraut lentīti, tika aizvests uz operatīvo transporta līdzekli, lai noskaidrotu situāciju.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO