27. jūlijā Lucavsalā 30 000 skatītāju priekšā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē «Red Hot Chili Peppers». Šī diena iezīmēs vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē ar nepieredzēta mēroga priekšnesumu Daugavas krastā. Amerikāņu rokgrupa «Red Hot Chili Peppers» ieradīsies Latvijā savas pasaules koncertturnejas ietvaros, kas seko augsti novērtētā «The Getaway» albuma iznākšanai. Pirms «Red Hot Chili Peppers» uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV - «Knower».

Duetu, kurš nāk no Losandželosas, veido bundzinieks un mūzikas producents Luiss Kouls (Louis Cole) un Dženevīva Artadī (Genevieve Artadi). Šobrīd grupa devusies koncertturnejā, lai prezentētu savu ceturto albumu «Life», kurā apvienotas dabstepa un džeza skaņas ar lielisku vokālu.

Apvienība piedalījusies dažādos džeza festivālos visā pasaulē - Monreālā, Stokholmā un Toronto, kā arī «Quincy Jones Presents» un «Snarky Puppy Familly Dinner» projektos. «Knower» lieliski jūtas uz skatuves dzīvo šovu laikā, kur vislabāk klausītājiem spēj nodot savu enerģiju.

«Red Hot Chili Peppers» koncertā

FOTO: Publicitātes foto

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 €. Savukārt VIP biļetes (cena 199 €) nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO